Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok: ha egy fiú barátotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: ha egy fiú barátotok arra kérne, hogy vetkőzz le előtte (további tevékenység nélkül) megtennétek?

Figyelt kérdés
Félmeztelenre melltartó nélkül, vagy teljesen meztelenre, de semmi más nem lenne, csak levetkőzés.

2021. márc. 8. 07:04
A kérdező szavazást indított:
Igen
Inkább igen
Inkább nem
Nem
62 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ mennyire lennénk jóban. De volt rá példa, hogy egy nagyon jó barátomnak megmutattam a mellem egyszer.
2021. márc. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%

Biztos nem. Egy barátnak?? Ha ilyenre kérne, honnan tujam, hogy tényleg nem lenne e több a részéről, mik a szándékai.. Ha ezt komolyan gondolta, a barátságnak szerintem vége lenne. Mivel ez annál több.

Akkor mivel kap többet a párom? Meztelen csak a párom láthat.

2021. márc. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%
Maximum, ha meleg lenne (és biztos lennék benne), és még nem látott nőt meztelenül.
2021. márc. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#2: ha a párod csak annyival kap többet másoknál, hogy láthat meztelenül, akkor az régen rossz :D Egyébként (szerintem) egy mellmutatásban nincs semmi. Ha mást is mutat, az már talán gázabb.
2021. márc. 8. 08:27
 5/19 anonim ***** válasza:
17%
Nem tennék meg. Nyomik
2021. márc. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Kizárt, nem mutogatom magam egy fiú barátnak
2021. márc. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
Sok mindentol fugg , lehet
2021. márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Jézusom, nem. Nem vagyok rbanc.
2021. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%

2-es vagyok.

Nyilván nem csak ennyivel kap többet a párom, hogy láthat úgy, de egy barátnak mutogatni magam..na az a gáz.

És igen, a melleimet sem láthatja más!

Ha az a barát női melleket szeretne nézni, meg egyebeket, arra ott az internet ;)

2021. márc. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%
Ha tényleg csak barát, akivel kb. testvéri kapcsolatban van az ember, és senki nem akar a másiktól semmi többet, akkor igen, erre volt is már példa. De ilyen esetben ez nem kérésre megy. Ha igen, ott már van hátsó szándék is.
2021. márc. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!