Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok, akik heti 1-2 alkalomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, akik heti 1-2 alkalommal tudtok találkozni! Mennyire fenntartható ez a dolog hosszútávon?

Figyelt kérdés
Nem túl kevés nektek az együtt töltött idő? Hogyan bírjátok ki a találkozókig egymás nélkül?

2021. jan. 30. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Hány évesek vagytok? Hosszabb távon semennyire, ha felnőtt emberek vagytok és nincs kilátás a közös jövőre,. Az így csak összejárogatás.
2021. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Semennyire. Ha nincs az egésznek egy kijelölt végpontja, akkor fölösleges folytatni így, sehova sem vezet.
2021. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1

Igazából csak amiatt kérdezem, mert tegnap volt egy kisebb vitám az egyik barátnőmmel ezzel kapcsolatban, máshogy láttuk a dolgot. Kíváncsi vagyok több véleményre is. Később én is leírom az álláspontomat, de még várok amíg összejön pár vélemény :) Köszönöm az eddigi válaszokat!

2021. jan. 30. 15:39
 4/12 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a huszas éveink elején vagyunk, szóval nem a tini kapcsolatokra gondolok most.
2021. jan. 30. 15:40
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem megfelelt. Nem is tudtam volna a saját dolgaimra koncentrálni máshogy.
2021. jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jelenleg jó így, nem akarok a közeljövőben családot alapítani. 3 hónapja tart. Egyelőre elvagyok.
2021. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha van vége, akkor nem gond. Nem volt kifejezetten kínszenvedés, hogy csak hétvégente találkozunk, de azért nyilván tudtuk, hogy ez hosszútávon nem tartható.
2021. jan. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam a húszas éveimben a párommal, mert olyan speciális munkarendje volt, hogy csak heti 2x tudtunk találkozni.

Lassan 20 éve a férjem. :)

2021. jan. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Szia, mi egy éve vagyunk így barátommal, én 21 vagyok, ő 26,en még tanulok 2 évig. Szerintem ez teljesen jó, nem unjuk meg egymást, mindenki tudja hétköznap végezni a dolgait, így hétvégén egymásra koncentrálunk. De azért 2 év múlva szeretnénk együtt élni.
2021. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem jött be. Könnyen elcsábuló fajta az exem, minden előttem levő pasiját megcsalta a következővel , nem is tudom mit vártam....
2021. jan. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!