Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belémzúgott az új lakótársam?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belémzúgott az új lakótársam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, Bp-i albiban lakom egy lakótársammal (fiú), aki amúgy jó arc és tetszik is, hamar összetalálkoztak az igényeink és rendszeresen szexelünk. Amikor bezártak a kollégiumok, befogadtunk egy srácot aki szintén nem akart hazaköltözni, így addig is csökkentek a mi költségeink is. A bulit ő is szereti, esténként már hármasban iszogattunk, meg én is bejövök neki, szóval hát na, bevettük őt is. Véleményeket nem kérek erről, nagylány vagyok! A gondom az, hogy pár napja véletlenül meghallottam amikor a tesójával beszélt telón és akkor tudtam meg, hogy szerelmes belém! Soha semmi jelét nem adta, nem is sejtettem. Ez amúgy cuki, meg arcra is helyesebb, de a másikkal jobb a szex! Ti mit tennétek?

2021. márc. 8. 16:45
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
42%
Ne aggódj, nőként sose fog rád igazán nézni
2021. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
31%
Azért szomorú ám hogy van aki szerint ez irigylésre méltó.
2021. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
80%

Nem feltétlenül arra irigyek, mert két partnere is van egyszerre.


Hanem mert összejött egy viszonylag ritka, számára nagyon jó helyzet.

2021. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 mindentudó99 ***** válasza:
47%
Kár ezen agyalnod. A két csávónak komoly kapcsolatra ùgyse kellesz. Legalább is normális férfinek biztos nem kellene magad fajta nő. Persze ha vége az egyetemnek ùgyse tudja meg senki más előtt még eljátszhatod az ártatlant
2021. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
85%
Miért ne lehetne normális kapcsolata? Mert szereti a szexet?
2021. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
88%
Mas is szereti a szexet. Nem ezzel van a gond
2021. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
A pasi szerelmes, ő neki tetszik, semmi gond nincs, szurkolni lehet nekik.
2021. márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
62%
Hű, te jó ég! Ennyi sok szánalmas irigy lúzert aki megtalált most téged. Én az ilyeneken jókat szoktam mulatni! 😁 Mert mi okuk is lenne elítélni téged? Csak annyi, hogy olyat teszel amit ők nem tehetnek meg. Ha megtehetnek, igazi kiskirályok lennének, de persze ezt max álmukban élhetik meg. Egy nőnek szex szempontjából mindig könnyebb dolga van, párkapcsolat szempontjából sokkal nehezebb, én legalábbis így tapasztalom. Megy itt a fröcsögés, hogy hű meg hé, no de kinek is tartozol te elszámolással? Csakis magadnak! Engem sem érdekelt soha hányan gondoltak ribinek, ha egy házibuliban két pasival mentem szobára. Nem volt egyedi az sem, hogy bejött egy harmadik is. Na és? Ma ezek mind kellemes emlékek, a gyerekeimnek nem kell tudni hogy anyuci hogy imádta a faszt tizen-huszonévesen. Soha sehol nem fognak ezek kiderülni, még akkor sem ha páran ezt dünnyögik itt. Ők is csak azért mert ennyi idősen nem merték megtenni, vagy megtették volna csak nem volt lehetőségük. A többség itt valóban nem is látott még élőben puncit, ebben én is teljesen biztos vagyok. Szóval hajrá, dugjatok minél többet! A szerelmes pasi meg nyissa ki a száját ha többet szeretne, amíg nem teszi, szerintem hagyj mindent a régiben. Én pl a helyedben egy jól sikerült este után elégedetten közölném velük, hogy mennyire jó is hogy ők ketten itt vannak neked, és mennyire jól érzed magad ebben a szituban. Ezen csak akkor tud esetleg túllépni, ha valóban komolyak a szándékai... Aztán majd alakul!
2021. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
24%

28.te is büszke lehetsz magadra 😄

De ilyenek is kellenek mint ti.

2021. márc. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
17%
Ha ennyire imádod a faszt, 28-as, legalább számláztad volna ki, azzal is nyersz a dolgon.
2021. márc. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!