Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belémzúgott az új lakótársam?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belémzúgott az új lakótársam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, Bp-i albiban lakom egy lakótársammal (fiú), aki amúgy jó arc és tetszik is, hamar összetalálkoztak az igényeink és rendszeresen szexelünk. Amikor bezártak a kollégiumok, befogadtunk egy srácot aki szintén nem akart hazaköltözni, így addig is csökkentek a mi költségeink is. A bulit ő is szereti, esténként már hármasban iszogattunk, meg én is bejövök neki, szóval hát na, bevettük őt is. Véleményeket nem kérek erről, nagylány vagyok! A gondom az, hogy pár napja véletlenül meghallottam amikor a tesójával beszélt telón és akkor tudtam meg, hogy szerelmes belém! Soha semmi jelét nem adta, nem is sejtettem. Ez amúgy cuki, meg arcra is helyesebb, de a másikkal jobb a szex! Ti mit tennétek?

2021. márc. 8. 16:45
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
77%

Hogy tudják a pasik szidni a nőket, ha több pasival lefekszenek, de ők gond nélkül bedugják a farkukat egy k.rvába, ha kivannak éhezve!

Ez az igazi képmutatás!

2021. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 mindentudó99 ***** válasza:
38%
Nincs ezzel baj kérdező. Qrvákra mindig is szükség volt.
2021. márc. 9. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
32%

"de ők gond nélkül bedugják a farkukat egy k.rvába, ha kivannak éhezve"

Cipőt a cipőboltból, ugye.

2021. márc. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó a hasonlatod alapvetően hibás. Itt hús-vér emberekről, nő es férfiról van szó, nem pedig cipőről, csizmáról akármiről. A szexhez pedig mindketten kellenek ugye? Na akkor nincs felmentés egyiknek sem.
2021. márc. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
35%
Kedves 34-es, én itt arra akartam utalni, hogy nem véletlenül oda dugják a farkukat, ahova, és nem pedig más, komolyabb kapcsolatot kereső nőket környékeznek meg.
2021. márc. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne qurw@, aki szexel több emberrel? Semmi elítélendő nincs ebben, elítelendő az MLM ügynök, a homeopátia-biznisz és a közpénztolvaj.
2021. márc. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%

#36 Az eddigi legjobb válasz! 😂

Még akkor is ha nem a kérdésre válaszoltal... 😁

2021. márc. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
A réggebbi lakótársam ma reggel bejött hozzám és megsúgta, hogy szerinte a haverja szerelmes belém. Szerinte egy ideje hosszabban csókol és máshogyan is néz rám... Tényleg így van amúgy, mármint a csók. Megkérdezte mit gondolok és akarom-e hogy ő többet ne kezdeményezzen. Nagyon jófej volt, teljesen meghatott az önzetlensége. Csak ne lenne ilyen finom vele, bár a másik se rossz. Nagyobb baj, hogy részemről nincs szerelem. Kedvelem nagyon, de nem biztos, hogy jó lenne ha szerelem nélkül vágunk bele. Vonzó egy párkapcsolat gondolata, de nem akarom hitegetni sem. Mi lesz ha később sem lesznek olyan érzelmek mint részéről? Akkor elpocsékolt idő, és mindenképpen fájdalmat okozok neki, amit meg nem akarok! Fogalmam sincs mit kéne tennem bassza meg...
2021. márc. 10. 12:26
 39/49 anonim ***** válasza:
100%

Talán kell egy harmadik! 😊

Vagy esetleg ki kellene mozdulni a „szerelmessel” a lakásból „randizni”, azért nehéz meghozni a szerelmet egy albérletben, amit hármas szexszel töltöttek fel.

A másiknak meg elmondani, hogy te lehet kapcsolatban is hármasoznál vagy nyomnád külön.

2021. márc. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
#39 Mondjuk bebútorozna a szobámba, és esténként hármasban nyomjuk?? Azért az úgy vicces lenne 😁😁
2021. márc. 10. 12:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!