Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmentem egy prostihoz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmentem egy prostihoz, elkezdte nekem verni és 20 másodperc alatt elélveztem. Ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés

2021. márc. 9. 08:44
1 2
 1/18 Csicuki ***** válasza:
34%
Ha neked az akkor igen XD amúgy nem mindegy neki ez volt ott a feladata...
2021. márc. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%
hát haver ennyit érsz és ennyit kapsz a pénzedért :D
2021. márc. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Neki biztos jó volt mert nem kellett veled vesződnie sokat és a pénzét is megkapta
2021. márc. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Van fél órád elélvezni. Ha fél óra alatt nem sikerül, na az gáz, mert elélvezés nélkül kell lelépned Ha fél órán belül sikerül, akkor minden rendben, nem gáz. Életed értelmét, vagy életed szexuális élményét pedig ne egy prostitól várd, akkor kevésbé leszel csalódott.
2021. márc. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem időre fizetsz hanem alkalomra. Neki nem gáz ha 2 perc alatt keres annyit mint máskor fél óra alatt. Nem mondta, hogy küld a haverokat is? Igy 3al is végezhetne időben xD
2021. márc. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te még jó vagy én első alkalommal mikor voltam lánynál,levette a melltartóját mehfogtam és abban a pillanatban durr volt.

Kicsit nevetett de nem engedett el, vártunk egy kicsit és volt második pukk is, ami már hosszabb volt.

2021. márc. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kedvenc kuncsaftja leszel.
2021. márc. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Mit számít a mi véleményünk? A lényeg h jól esett. Ha meg dugni v szopatni akarsz akkor legközelebb mondd neki h rögtön azzal kezdjétek.
2021. márc. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Màr megint? Minden héten ezzel jössz. Jó sok felesleges pénzed van.
2021. márc. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Korai magömlésed volt és akkor mi van? Ujjal mutogatnak rád az utcán, vagy fejbe vágott egy meteorit? A prosti örült neki hogy ilyen hamar letudta a melót, legközelebb 1 órás programra fizess be amiben több élvezés van.
2021. márc. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!