Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmentem egy prostihoz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmentem egy prostihoz, elkezdte nekem verni és 20 másodperc alatt elélveztem. Ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés

2021. márc. 9. 08:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
19%

Fizesd be magad 300ezerert 24orara.



Es 24pasodperc alatt kivegez.

2021. márc. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%
Szándékosan csinálta mert neki az az érdeke hogy minél előbb végezz. Legközelebb verd ki otthon mielőtt mész hozzá.
2021. márc. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
95%
De most ezzel mi a baj? Mi volt lebeszélve? Az h te ilyen gyorstüzelő vagy nem a prosti hibája. Az nem fogja neked lassítani, elnyújtani az élvezetet. Azt magadnak kell fejleszteni. Azért fizetsz hogy orgazmusod legyen, az meg volt.
2021. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%

Kedves kérdező!

Ha mindig ilyen vagy, akkor hozzám is jöhetsz bármikor.

20 másodpercet bevállalok x ezerért simán, pedig nem ez a "szakmám".

2021. márc. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
31%
Nem ez a gáz, hanem hogy prostira van igényed
2021. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
35%
Na az összes hozzászólót, aki leszólja azt, aki prostihoz megy, megnézném 50+ évesen :-).
2021. márc. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
76%
16, Na miért? 50 felett már prostizni kell? Nem, ott van a feleség, normális esetben. Ha esetleg elvált vagy meghalt a feleség, akkor sem csak a kurvázás marad. Vannak más elvált nők is, meg ott a jobbkéz is.
2021. márc. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Semmi sem gáz :-).

Nem vagyunk egyformák.

Minél több kielégült ember van-lesz, annál kevesebb lesz a frusztrált hülye az utcán.

Kérdezőnek jólesett biztosan, élvezte, testközelbe került egy szép lányhoz. Neki akkor igy volt jooo és pont ennyi.

Az hogy kinek mi erről a véleménye, engem pont nem érdekelne.

2021. márc. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!