Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak akik hűségesek és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik hűségesek és vágytok arra ,hogy szájjal is kényeztessen a párotok! Mennyire vagytok megelégedve a párotok orális teljesítményével?? Vagy egyáltalán hajlandó rá a párotok? Vagy csak úgy muszájból csinálja??

Figyelt kérdés

Gondolom aki félre megy az olyanhoz aki jó!

Nekem kedves aranyis tökéletes taes barátnőim voktak....de szinte nem is volt sosem jó nekem az orális kényeztetés.


2021. márc. 10. 18:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán milyen nektek a jó ???
2021. márc. 10. 18:52
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Garatra
2021. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vágynék rá, bár sosem volt részem benne. Ettől még maradok hűséges.
2021. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerencsère eddig mindegyik csinálta ès mind jól (elmondtam hogyan szeretem). Szerintem ez a normális, hamár lelkesen kènyeztetem őket minden adandó alkalommal! 🙂
2021. márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat,nem olvastam vissza-szégyellem..:(
2021. márc. 10. 18:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Muszájból csinálja ha kérem. Az ügyessége elmegy kategória, nem nagyon változtat soha semmin.
2021. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont az a legjobb benne hogy imádja szopni. Ha nem vágyik rà nekem se jó. Nem baj ha nem szereti az orált, van más helyette ami jobb.
2021. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7es! Igazad van,de sok nő azt gondolja az az előjáték része,hogy szájjal is izgat, ez olyan szokás...ezért csinálja. Én meg vágyom rá,tehát nem állítom le,hátha most jó lesz.
2021. márc. 10. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

8

Én leállitom ha érzem hogy nem èlvezi.

Nekem a szexben a legnagyobb öröm ha látom hogy a nő mennyire èlvezi.

Ha azt látom hogy nem élvezi akkor vége a merevedésnek.

2021. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Csinálja a párom és nem kényszerből, hanem mert örömet okozzon. Ha nem csinálná, akkor nyilvánvalóan vágynék rá, de akkor nem is passzolnánk össze szexuális téren valószínűleg egy csomó más mindenben sem, s nem lennénk egy pár.
2021. márc. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!