Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt olyan emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan emberek, akik már több mint 2-3 éve együtt vannak a párjukkal, pedig már elmúlt a "nagy szerelem" és az érzéseik szeretetté, ragaszkodássá és tiszteletté változtak?

Figyelt kérdés

Csak mert mikor olvasom gyakorin ebben a kategoriában a válaszokat folyton látom, hogy mindenki írja max 2 évig volt szerelmes a párjába, aztán most már csak úgy vele van.

Tudom, hogy a szerelem egy idő után elmúlik, vagy átalakul, de ezután tényleg szinte csak barátokként tekintenek egymásra az emberek?



2020. aug. 20. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem 10 ből 9 párocska ilyen 2-3 év után, de én megsúgom neked a gykból kiindulva, hogy milyen válaszok várhatóak. Olyan, hogy 10 év után és 2 gyerek után is napi 3-4 szer szexelünk, a férjem imád, soha egy nőre sem tudna ránézni, akkor sem ha én egy kékbálna lettem az évek során.
2020. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

*mindenki írja max 2 évig volt szerelmes a párjába


Kivételek erősítik a szabályt.

2020. aug. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Itt a gyakorit olvasva inkább úgy érzem, hogy minden nő szakítani akar, amikor olyan 3-5 év után elmúlik a szerelem. Csak azt nem tudom ezt meddig akarják csinálni. 40 éves korukig? 60 éves korukig? Mert a szerelem mindig elmúlik.
2020. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Átalakul, de nem sima barátsággá, annál intimebb és mélyebb kapcsolat, én kifejezetten szeretem a "nyugisabb" részét a szerelemnek. Megvannak fellángolások egymás felé, aztán a szürkébb hétköznapok, aztán újra fellángolás, nem úgy kell elképzelni, hogy beáll egy statikus állapotba és utána úgy is marad - sok kommunikációval, egymásra és magunkra fordított idővel szerintem simán elkerülhető az elhidegülés, ha mindkét fél ezt akarja. A szex sosem lesz olyan izgalmas vagy gyakori, mint a legelején, de ez nem is baj, mert cserébe sokkal jobb, hiszen ismerjük egymás testét és volt időnk megtalálni, mi a legjobb mindkettőnknek. Én 10 év után így látom a saját kapcsolatom és abszolút boldognak érzem magam.
2020. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Azért ez a házastársi szeretet egyáltalán nem barátság. Annál sokkal mélyebb érzés. Amellett vannak hullámvölgyek, fellángolások, az ember újra és újra beleszeret a párjába.

19 év

2020. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem múlt el,


de már nem rózsaszínködös újdonság mint a legelején.

2020. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!