Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják sokan, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan, hogy egy átlagos péniszmérettel nem lehet boldog egy párkapcsolat? Titkon minden nő nagyobbra min 18+ cm-re vágyik. Ez igaz?

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Mítosz. Szerintem kevesebb Nők Lapját olvass.
2020. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

azért mondják, mert nagyon sokan a gyk-n tájékozódni párkapcsolatok után, ahol mindenkinek 15 centis, és felállva meg 20-25 között van :) közben meg otthon este matyizás közben nézegeti a max 16osát :) ez rendben van, mindenki a legjobb akar lenni

nekem kicsi van, mégis tökéletes párkapcsolatom van, hosszú évek óta:)

2020. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Nem. Hacsak az a nő nem szült már 10 gyereket, úgy kitágult.
2020. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Ezt csak itt mondják a szüzikék, a való életben senki nem mond ilyen butaságot.

Egyrészt ha az ember valakivel passzol minden fontos tulajdonságban, akkor nem a farokméret lesz a mérvadó, hiszen nem csak szexből áll egy kiegyensúlyozott párkapcsolat.

Másrészt ahogy a legtöbb pasi átlagos, úgy a legtöbb nő hüvelye is átlagos méretű. A természet okos, mindent megfelelően alakított ki. Pl a hüvelynek csak az első harmadába tett érző idegeket. A nőknek nem ad semmi pluszt ha valaki végigér bennük, akkor is csak az első harmadában érzik. Sőt, vannak akik arról számolnak be hogy kellemetlen, fájdalmas, ha a méhszájulat bökdösik.

Olvass el egy tampon használati utasítást. Az van benne, hogy toljuk a hüvely feléig, mert ott már nem érezni. Zavaró is lenne ha egész nap ingerelne.

A G pont is annyira lent van hogy ujjal is el lehet érni. Simán el tudunk menni egy ujjtól, tehát hacsak nincs a pasinak 1-2 cm-es mikropénisze, ami egy genetikai rendellenesség, akkor elég lesz.

18 centis volt a legnagyobb amivel dolgom volt, és elég nehézkesen és kellemetlenül ment minden. A jelenlegi páromnak 13 centis és én tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Szerencsére neki sincs a mérete miatt kisebbségi komplexusa, mert az lenne a valódi probléma, nem a méretei.

32N

2020. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Itt olvastam tegnap, hogy 18 cm alatt csak úgy mozog bent valami de nem "tölti ki" nem feszül rá és kézben fogni is kicsike főleg ha nem vaskos.


A valóvilágban is mondta egyik nap a csaj, hogy a csávónak nem volt nagy és még a szex előtt elhajtotta. Ilyen előfordulhat hogy valakit elhajtanak ezért mert csak 15-16 cm?

2020. nov. 30. 20:03
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden nőnek ugyan olyan a hüvely hossza. Ezért is valaki bírja a hisszabbat valaki egyáltalán nem. A hüvely sem mindenkinek ugyanolyan szűk vagy tág. Ezért sem szabad ilyenekre hallgatni. Plusz ahogy 4-es írta hiába a 20 centis amikor pl a g pont fele ennyire sincs.

Amúgy ha igazából odajutsz nemcsak olvasol róla, akkor majd meg fogod tapasztalni hogy neked mi a megfelelő. Mert az a lényeg.

2020. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem a hossz a lényeg, nekem nem is kéne 18 fölött, mert az már fáj. Viszont a vastagság tényleg számít. Akit nem érzünk, az általában sovány.
2020. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtettem higy a kérdező valószínű fiú. Na mindegy. Ebben az esetven az utolsó bekezdést ne vedd figyelembe :) 6-os voltam.
2020. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%

"mert nagyon sokan a gyk-n tájékozódni párkapcsolatok után, ahol mindenkinek 15 centis, és felállva meg 20-25 között van"


Ezt a közhelyet valaki mindig feltétlenül leírja, pedig pont fordítva, általában a kis pénisszel megáldottak vannak felülreprezentálva itt.

Egy méretes kérdésre jön 100-ból 80, 13-17 centis válasz, 8 alatta, 8 reálisan felette, valamint 4 "troll" 40 centivel.

2020. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
A vastagság lenne a lényeg te jószág! Elég ha 14-16 van de viszont vastag akkor már baszhatsz vele rendesen. Ha hosszú de vékony, akkor baszhatod magad, mert a nő nem fog érezni belőled semmit. Max a méhét döfködöd.
2020. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!