Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom szex chat oldalra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szex chat oldalra regisztrált, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal beszélt, elmondta neki, hogy van párja, csak szexkapcsolatot keres, viszont tőle fehérneműs képet kért és randit ajánlott neki. Lassan 4 éve élünk együtt , és elmondása szerint neki a megcsalás a legundorítóbb dolog, azt sose bocsátaná meg senkinek. Nem tudom, hogy mit tegyek, és azt sem bírom eldönteni, hogy tényleg komolyan randizni akart a lánnyal vagy csak szórakozik.

2021. márc. 13. 11:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

hát elég gyanús, hogy félredugna

szerinted miért teheti? veled milyen a szex?

2021. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha randit ajánlott neki, akkor valószínű, hogy élne is a lehetőséggel. Érdemes alaposan elbeszélgetnetek, mit is tudtok adni egymásnak, mit vártok egymástól így 4 év után.
2021. márc. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezeken fizetett operátorok írnak, valószínűleg nem igazi csajjal beszél. Csak le húzzák hogy vegyen krediteket. Ettől függetlenül a szándék meg volt a párodban. Vagyis meg akart csalni.
2021. márc. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Dobd. Ki.
2021. márc. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Williamspear ***** válasza:
100%

Regisztrálj te is ugyanarra az oldalra de ne legyél felismerhető.

Faggasd ki miért teszi, mi hiányzik neki, mennyire komolyan gondolja.

Majd ülj le vele beszélgetni, hogy tudnátok ezt közösen megvalósítani a saját kapcsolatotokban.

2021. márc. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
5: kérdező ez veszélyes. Voltam ugyanilyen helyzetben, és megtettem amit az 5 írt. Nagyon csúnya szakítás lett a vége. Gondolkodj el, hogy szeretnéd e vele folytatni ezek után, és annak fényében dönts. Ha már eddig elment, tovább is el fog, amint adja a lehetőség.
2021. márc. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Leírta, hogy 'szexkapcsolatot keres' .

Te meg nem tudod, mit tegyél.(!?!) Izé. Hát talán gondold át, mennyire őszintén tudsz boldogan élni valakivel, aki titokban, a beleegyezésed nélkül szexkapcsolatokat keres, és aki mindezt fordítva nem nézné jó szemmel. Gondold át, milyen lesz 5 év múlva vele. Szülinap, karácsony. Gyerek születése, gyermekágy. Nehézségek, zombi időszak. Családi tragédia, egzisztenciális krízis. Még mindig magad mellett látod? Őszinte szeretettel?

Akkor esetleg faarccal lengesd be, hogy néha úgy kipróbálnád mással, ezért regisztrálnál egy szexchat oldalra. Neki már úgyis van benne tapasztalata, mennyire hamar lehet ott normális partnert találni? Várd a hatást.😈 (azért előtte legyen B-terved ha költöznöd kellene)

2021. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés? Mit tegyél?

Maradj vele, szülj neki gyereket és szenvedj.

2021. márc. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Regisztrálj te is! Más névvel, ismeretlenül tudtok olyan dolgokról is őszintén beszélgetni amiről otthon, személyesen nem sikerül!
2021. márc. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondok egy idevágó viccet. Pasi felbérel egy magánnyomozót hogy megtudja a felesége megcsalja-e. A magánnyomozó megfigyeli az asszonyt és tájékoztatja a férjet: "szóval a felesége munka után beült egy helyes pasival vacsorázni, végig flörtöltek, majd vacsi után elmentek egy motelbe, az ablakon át láttam, hogy csókolóztak, meztelenre vetkőztek, majd lekapcsolták a villanyt így nem tudom mi történt utána." A férj reakciója: ajjaj, nem tudja mi történt utána, most itt vagyok akkor a szörnyű bizonytalanságban :D


Szóval neked még mi kell hogy belásd, a pasid félre akar kúrni? A megcsaláshoz két dolog kell: szándék és lehetőség. Az előbbi már megvan nála, az utóbbit meg majd megteremti valahogy. Döntsd el mit csinálsz ezek után.

2021. márc. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!