Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szégyen ha valakinek nem megy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen ha valakinek nem megy magától az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Hiába szeretnék ismerkedni nem tudok sem barátnőt találni, sem pedig barátokat. Nagyon nagy szégyennek érzem hogy ez nekem nem megy magától. Ha nem ilyen lennék akkor már valószínüleg lett volna barátnőm, de így egy senkinek érzem magam.

Sokan vannak így?


2021. márc. 15. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Sokan vannak így, de igen, ettől még szégyen. Ha nem magadtól akarsz ismerkedni, akkor hogyan?
2021. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Online felületen próbáltad már, vagy ott is blokkolod magad? Apró lépésekkel kellene megváltoztatnod a dolgot, vagy társkeresőn próbálkozol. Egy idősebb haverom, anyaotthonból hozott csajt, ami nekem eléggé kétségbeesett lépésnek tűnt, de hiszed vagy sem működnek mint pár :D. Rengeted ismerkedős oldal van, élj velük. Persze ne az ilyen tinder féléken hirdesd magad, mert ott leveszik ha nyomi vagy.
2021. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem megy, de nem foglalkozom vele.
2021. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Igen valahol szégyen és kellemetlen is .

Én nem mozogtam olyan körökben s helyeken , ahol könnyen ismerkedhettem volna lányokkal , ezért 19 éves koromban volt először barátnőm 1 évig , majd 6 -7 év szünet a következőig .

Borzalmas volt !

Végük netes társkereső oldalak segítségével sikerült megismernem , jelenlegi páromat .

2021. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy munkaalapú társadalomban erre nincs idő...
2021. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Ez mit jelent hogy magadtól nem megy? Valakinek segítenie kell? Hogy képzeljük ezt el?

Mellesleg nem szégyen semmi, csak nehéz dolgod lesz így az életben

2021. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
e szégyelld magad, különbözőek vagyunk.. Ja és mielőtt jönnének a privátok, pasi vagyok
2021. márc. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!