Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hogy alakult ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy alakult ki az, hogy az átlag pénisz méret kisebb, mint az ideális?

Figyelt kérdés

Az átlagos méret elvileg 13-16cm, de az ideális 17-18cm. A 16cm még határeset, de sok nőnek meg a 18cm+ a jó. Vastagságnál szintén kevés az átlagos.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Ezt a 3 kérdést csak azért linkeltem, hogy megelőzzem a szokásos "nem számít a méret" hülyeségeket.


Szóval a kérdés az, hogy szerintetek ez hogy alakult ki? Vagy valójában az átlag méret nagyobb, mint ami elvileg?



2021. márc. 16. 19:02
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
76%
Mert evolúciós szempontból senkit nem érdekel hogy a nőnek van-e orgazmusa. A szaporodáshoz meg 13cm is elég.
2021. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

#10 Ezért írtam a vastagságot is. 4,5-5cm az ideális, de sokaknak nincs annyi. Asszem 4cm körül van az átlag.


#11 Megírjam? Nem mintha sokat számítana.


#12 Bizonyítottan könnyebb nagyobb pénisszel megtermékenyíteni egy nőt, mert rövidebb az út a petesejtig és az orgazmus is segít benne, de ettől függetlenül 10cm is elég, ha csak a teherbeejtést nézzük. Bár lehet, hogy 10cm se kell.

2021. márc. 16. 20:04
 13/33 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom, mert amikor a péniszméret kialakult akkor még nem volt szempont, hogy a nőnek jó legyen, csak jusson be az anyag oda, ahova kell, miután hajánál fogva behúzta a nőt a barlangba. És valószínűleg a túl hosszú pénisz sem volt előnyös. Akadályoz a futásban, ahogy lobog, és úgy nehezebb elszaladni a kardfogú tigris elől.
2021. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
65%
Igen írd meg, de ne privátban, mert azokat olvasatlanul törlöm. Itt!
2021. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
91%

Sírok😂😂😂


"ahogy lobog..."


Köszi😂


(ui: korábban már válaszoltam, az evolúciós ősasszony vagyok)

2021. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
79%
Vannak e idióta emberek? Mintha az összes itt lenne...
2021. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

#14 Egyébként én is erre gondolok. Szaporodás szempontjából nem kell egyik fél orgazmusa se.


#15 14-15cm hosszú és 4cm vastag. Nem tudom, hogy miért fontos, de legalább már tudod :D

2021. márc. 16. 20:18
 18/33 anonim ***** válasza:
86%
Az pont teljesen megfelelő kedves kérdező, az enyém is akkora és soha nem volt még rá panasz 🤷‍♂️ F
2021. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
77%

Engem még sosem érdekelt mekkora a partnerem pénisze, és az életben nem volt igényem arra, hogy centivel lemérjem.

Egy átlag hüvely 10 cm, izgalmi hatásra plusz néhány, meg ugye a ciklustól is függ, hogy hol a méhszáj. Így nem, a 18 cm-es lóbaxó farok nem hogy nem jó, hanem kifejezetten fájdalmas, és több ovatosságot igényel mint a kisebb méret.

Az evolúciós - általad emlegetett - okról meg annyit, hogy nincs jelentősége, nézz utána a legközelebbi főemlősök test/pénisz arányainak, egyáltalán nem mérvadó. Pl a gorilláknak kB 5 cm.

2021. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
77%

"Szaporodás szempontjából nem kell egyik fél orgazmusa se."

Hogy micsoda?

A férfi a hímivarsejtjeit szerinted milyen úton-módon ereszti ki magából a nőbe?

2021. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!