Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hogy alakult ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy alakult ki az, hogy az átlag pénisz méret kisebb, mint az ideális?

Figyelt kérdés

Az átlagos méret elvileg 13-16cm, de az ideális 17-18cm. A 16cm még határeset, de sok nőnek meg a 18cm+ a jó. Vastagságnál szintén kevés az átlagos.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Ezt a 3 kérdést csak azért linkeltem, hogy megelőzzem a szokásos "nem számít a méret" hülyeségeket.


Szóval a kérdés az, hogy szerintetek ez hogy alakult ki? Vagy valójában az átlag méret nagyobb, mint ami elvileg?



2021. márc. 16. 19:02
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
#21 Azt magömlésnek hívják. Az már más kérdés, hogy a férfiaknál nagyon ritkán van csak az egyik.
2021. márc. 16. 21:43
 22/33 anonim ***** válasza:
36%
Én elég sok pasival voltam, és azt kell mondjam a magyar pasiknál tényleg átlagos vagy alatti méret jellemző, 18 feletti meg ritkaság. Irániaknak, angoloknak volt eddig a legnagyobb, akikkel voltam. Szóval attól függ, hol nézzük.
2021. márc. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
68%
Kedves kérdező! Legyél valaki, érj el valamit, amiért egy nő büszke lehet rád, felnézhet rád, mert ez a farokméregetés és, hogy ennyire belemerülsz ebbe a témába, rendkívül vágylohasztó egy nő számára. Ha erről beszélsz egy nővel, jogosan merül fel a kérdés, hogy egy férfit, miért érdekel ennyire a farok? Vagy mentális probléma van a háttérben, vagy “homok került a gépezetbe” de egy egészséges Férfi nem agyal ennyit ezen. Gondolom, az esetleges női válaszolókat még priváttal is bombázod.
2021. márc. 17. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
#23 Senkinek nem írtam privátot. Nem keresek barátnőt, főleg nem interneten. Nem kell, hogy más büszke legyen rám. Sok mindent elértem, amit régen nem hittem volna és büszke vagyok rá. A kérdést viszont nem emiatt írtam ki.
2021. márc. 17. 07:57
 25/33 anonim ***** válasza:
33%
Biztosan nem írtál? 😀 Ha nem tiltaná a szabályzat, belinkelném 😉
2021. márc. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

25

Én is jártam már úgy hogy azt hittem a kérdező volt és mégsem. Valamelyik nézelődő. Aztán később írt a kérdező is hogy tényleg nem ő írt.

2021. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
15%
Én viszont tudom, hogy ő, ahogyan minden hasonló kérdésre adott válaszomra rácuppan és privátozik. Ha esetleg kiírja a nevét, mert nincs oka titkolni... és ha nem ő az, akkor én kérek elnézést.
2021. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
49%
Úgy, minta z IQ... az átlag jóval kisebb, mint az ideális.
2021. márc. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
27 azért ne bunkózz. Én se védem a kérdezőt mert k-vára nem szimpi. De vannak itt olyan emberek pl night akárki meg még pár hasonló akik minden hasonló válaszomra írnak. Egyszer le is oltottam az egyik kérdésnél a kérdezőt mpeti azonnal írt. Aztán írt a kérdező hogy nem ő írt. Szóval csak segíteni akartam hogy ne ess az én csapdámba. De ha ekkora paraszt vagy akkor már sajnálom hogy szóltam.
2021. márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
#25 Linkelhetsz bármit, mert senkinek nem írtam privátot.
2021. márc. 17. 11:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!