Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak hogy elélvezzen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy elélvezzen a puncimtól és ne csak a szopástól vagy a fleshlighttól?

Figyelt kérdés
A pasim sokáig volt szingli és elég sok a fleshlightja (műpunci, mű fenéklyuk, még egy szája is van neki) amiket használt. Na most ezek általában belül különböző érdes, stimuláló kialakításúak, amitől nagyon könnyen elmegy. Az a baj hogy az én puncim nem érdes és nem külön ilyen kialakítású. Hónapok óta intimtornázok hogy szűkebb legyek, de még így sem elégül ki, főleg hogy gumi is van rajta. Szóval vagy szopással, vagy ha én izgatom műpuncival akkor megy el. Engem ez eléggé zavar, és rossz érzés, de nem tudom mit tegyek.

2021. márc. 17. 14:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
15%
Ha nem jelent olyan nagy problémát számodra az, hogy a végén orálisan vagy valami kütyüvel elégítsd ki a párod, akkor szerintem nyugodtan csináljátok továbbra is ugyanígy. Óvszerben egyébként is nehezebb elmenni, gondolom hogy fogamzásgátlót nem szeretnél szedni.
2021. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
62%
Az együttlét során használjátok a Fleshlightot is, ha úgy jobb a srácnak, akkor élvezzen el a Fleshlighttol a végén.
2021. márc. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!