Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi a véleményed a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményed a baratság extrákkal típusú kapcsolatról?

Figyelt kérdés
2021. márc. 18. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Én szeretem, mert nincs annyi kötöttség mint egy párkapcsolatban. De általában csak hosszabb párkapcsolat lezárása után szoktam ilyenbe benne lenni.
2021. márc. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a felek betartják a játékszabályokat és nem indulnak el az érzések addig teljesen jól tud működni. Ja meg amíg nem lesz valakinek párja.
2021. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Régebben volt. Egy idő után lapos lett és üres, ő többet nem akart, ezért vége lett.

Mostanában már jó ideje nem voltam együtt senkivel gondolkoztam rajta, hogy kéne valaki de nem visz rá a lelkem. Érzelmekkel sokkal de sokkal jobb felemelőbb mint egy csak szexre alapuló,, kapcsolat''. Hosszútávon szerintem ha hozzá szokik ehhez a barátság extrákkal kapcsolatokra az ember, káros is lehet (lelkileg).

Nem tudom melyik a jobb. Néha belemenni érzelmek nélkül könnyíteni magunkon valakivel, hogy élvezetesebb legyen az élet kicsit, vagy várni valakire akivel érzelmekkel lehet igazan édes a szex.

2021. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem nekem találták ki, csak akkor tudom igazán élvezni a szexet és kiteljesedni benne, ha szeretem, akivel csinàlom
2021. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátság extrákkal egy szexpartneri viszony, barátsággal. Túl értékes ahhoz, hogy csak szexpartner legyen, mégsem egyeznek bele, hogy párkapcsolattá alakuljon. Ez lehet elköteleződési probléma vagy túl nagy igény a szabadságra.
2021. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog, de az emberek nagyja nem tudja, hogyan kéne csinálni.
2021. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 manly ***** válasza:
Nekem volt ilyen 1-2 alkalommal, de hosszabb távon nem működik.Komolyabb kapcsolat lesz belőle, v a barátság ellaposodik.
2021. jún. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!