Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal de mégse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal de mégse teljesen. Véleményeket kérhetek?

Figyelt kérdés
Tudom tudom...a barátság extrákkal egy tényleges lerágott csont már...nem is ez a fő indok hogy írok. Van egy srác nagyon régóta barátok vagyunk nem a legegyszerűbb és a legmegbízhatóbb ember de én elfogadom így. Egy ideje kerülgetjük egymást és úgy néz ki a közeljövőben fogunk találkozni de nem vagyok biztos abban hogy le fekudnek vele...felek hogy nem ugy sul el a dolog ahogy azt o hiszi...mi van ha nem lesz jo stb...utana tok kinos lenne talalkozni vele mint barat. Ugyanakkor o mondhatni biztosra veszi hogy mi lefogunk es hiaba mondtam hogy ne bizza el magat annyira meg hogy ne legyen majd kiakadva ha megse lesz semmi lattam rajta hogy azert ezt o nem igy gondolja tehat hogy o igenis kiakad ha nem lesz semmi. Kapcsolatot nem akar de mindig mondja hogy kivan meg vonzodik hozzam...en viszont nem egy olyan lany vagyok aki csak ugy letudna fekudni a baratjaval nekem ehez ugymond erzelem is kene es probalnam kicsit erdekesebbe tenni magam elotte es nem bele menni mindenbe egybol...volt mar valaki hasonlo helyzetben es mit tanacsoltok mivel tudnam kicsit elerni hogy ne csak "jateknak" keljek neki?

2017. nov. 8. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

"nem a legegyszerűbb és a legmegbízhatóbb ember"

Tehát bármikor kiteregetheti akár 30 haverja előtt hogy milyen volt veled a szex és egyéb...


"o mondhatni biztosra veszi hogy mi lefogunk"

Tehát a te véleményed hogy nembiztos a dolog az mit sem számít mert ő úgy érzi ő a "főnök" és az lesz amit ő gondol.


"en viszont nem egy olyan lany vagyok aki csak ugy letudna fekudni a baratjaval nekem ehez ugymond erzelem is kene"

Mégis ha megteszed, akkor bánni fogod, mert mint írtad: "nem egy olyan lány vagyok". Viszont ha ezért csalódást fog kelteni benned visszanézve a dolog akkor majd gyötör a bűntudat.


Mindent egybevéve az sem kizárt hogy közli a szex után hogy nem volt nagy szám veled...de ennyi volt és akkor majd kihasználva érzed magad. Amúgy az sem kizárt hogy megy egy darabig ez azt majd ő neki lesz barátnője te meg maradsz magadnak és megint csak kihasználva érzed magad.

2017. nov. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Ahol kételyek vannak, azt nem szabad erőltetni.

Meg aztán a leírásból nagyon úgy tűnik, hogy ő csak egy élő szexbabát akar magának, de azt azonnal. Ne hidd, hogy ennél többet jelentesz neki...

Normális nő meg még barátság extrákkal kapcsolatba sem megy bele egy olyan, potenciálisan agresszív egyénnel, aki képes azon kiakadni, ha nem teszed szét a lábad parancsszóra.

Nem, az meg nem fog menni, hogy elérd, hogy emberként tekintsen rád.

Ami meg nem működik, azt nem kell erőltetni.

2017. nov. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
jó lenne tudni hány évesen ilyen éretlen a gondolkodásod
2017. nov. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Ebből csak gondok lesznek.

Ő csak szexelni akar.

De te nem.

Ha csak szexelnél valakivel, akkor ne baráttal.

Ha kapcsolatot keresel, akkor ne szexelj csak úgy.

Ne menj bele. Nem fogod tudni elérni, hogy ne "játéknak" kelljél. Ez egy régi hiba, mindenki azt hiszi, hogy majd értem megváltozik, majd belém szeret, stb. Hát nem :)

2017. nov. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Íme, egy újabb példánya a "betegesen hajtok arra a bunkóra, aki csak kihasználni akar, de egy normális férfinek esélyt sem adok" fajnak.

Sok sikert...

2017. nov. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nemtom de nekem is kéne már egy jó pipihusi
2017. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Csak agyba szeretne csalogatni...

Valószínű sokan azért nem akarnak kapcsolatot mert nem fugsz a másiktól , nincs kérdés hol vagy jársz, anyagiak stb....

Így több barátság extrákkal is lehet egyszerre....

De én hiszek abban hogy .....pár alkalom és egyutlet után lehet több is, akar komoly kapcsokat is.

Embertől függ...:)

2017. nov. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Semmivel. Ez a csavo egy fix lyukat lat benned. Ha te magadban ennel tobbet latsz, akkor kapard ossze a maradek eszedet.
2017. nov. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ti hany evesek vagytok? NAgyon gyerekesen gondolkodsz. Ez az ember nem a baratod es sehogy nem tudod elerni hogy ne csak kihasznalni akarjon, barmilyen naiv tervet szovogethetsz. Max annyit tudsz tenni, hogy elkerulod, de ugye, hiaba mondjuk.
2017. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Inkabb ne talalkozz vele. Egyertelmuen kozolte, hogy csak dugni akar, de te meg varialsz, hogy tobbet akarjon.
2017. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!