Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiszakadt a koton!! Segítség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt a koton!! Segítség?

Figyelt kérdés
Múlt hét pénteken dugtam egy Gyöngyösi prostival pénzért, 8 ezer forintot kért el az aktusért. Persze előtte elővigyázatosság voltam ezért vettem frissen a kúton egy kotont. Már a vége felé jártam mikor el élveztem, mikor ki húztam a kotont akkor vettem észre, hogy ki van nagy területen szakadva és egy kicsit bele lőttem ennek a prostinak a lukába. A kérdésem az, hogy kaphatok e fertőzést vagy lehet e gyerekem most ettől? Mert ki nézem, hogy nem szed semmit ez a prosti..

2021. márc. 21. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mondtad neki, hogy kiszakadt akkor mátol kezdve hívd magad apukának😉

Ha láttad, hogy kiszakadt akkor be kellett volna vennie egy aktus utáni tablettát. Ja és 1 héttel utána már a tabletták semmit sem érnek😉

2021. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nezted ki hogy nem szed semmit?
2021. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés h szóltál-e róla vagy sunyin leléptél?
2021. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lehetsz benne, hogy szed tablettát.

A fertőzésveszély, főleg ilyen 8 ezer forintos csajnál, sajnos elég magas. Várjál 4 hetet, addig ne feküdj le senkivel (ez nagyon fontos!) és menjél el szűrővizsgálatra. HPV, HIV mindenképpen legyen, de a többi gyakorit sem árt megcsinálni.


A 4 hét várakozás azért kell, mert annyi idő alatt lesz kimutatható sok betegség.

2021. márc. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm skacok a válaszokat!

Rosszabbra számítottam, azt hittem szarrá leszek oltva.

2021. márc. 21. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szed tabit a csaj, a gumi csaka fertőzésveszély miatt kell. Egy jópofa nemibetegség bármikor befigyelhet.De apuka nem leszel. Amúgy ne legyél már ilyen életképtelen, hogy prostihoz jársz, egy csajt barhol össze lehet szedni!
2021. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4 hét múlva szűrés!

De inkább 5 hetet várj, az a tuti.

2021. márc. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!