Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszul érzem magam azóta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem magam azóta amióta durván szexelünk a barátnőmmel és nagyon megterhel lelkileg, ezen lehet változtatni valahogy?

Figyelt kérdés
Megkért a barátnőm, hogy szeretné, ha kicsit dominánsabb lennék vele és egy ribiként kezelném. Így fogtam a kezét behúzta ma szobába, letérdeltettem és úgy megszoptattam, hogy húztam közben a haját, utána mikor szexeltünk hátra szorítottam a kezét és szorítottam a nyakát is és láthatóan nagyon élvezte.. A gond azzal van, hogy a keze is zúzódásos lett és a nyaka is bekékült. Nagyon rosszul érzem magam, nem akarom bántani, olyan törékeny.
2021. márc. 22. 11:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Beteg a csaj de te is hogy belementél
2021. márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Akkor ne csináld 🤷‍♀️
2021. márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Ha neki jó, minek érzed rosszul magad? Én is ilyen módon szeretem, mert olyankor sokkal élvezetesebb. De mivel én akarom, nem kellett rosszul érezniük magukat.
2021. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha élvezte, és utána sem panaszkodott, akkor részéről nincs gond.

Viszont ha neked nem jön be, ne csináld.

2021. márc. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igazából én is élveztem, csak ez tegnap történt és ma felfedeztem rajta, hogy kékes a csuklója és a nyakán is ott az ujjnyom. Nyilván fáj neki, mert ha megütnek és kék lesz a bőröd akkor az fáj utána. Lehet, hogy az izgalom hevében fel sem tűnik neki, de nem akarom, hogy fájjon neki.
2021. márc. 22. 11:31
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy barátnőm aki csak akkor tudott elélvezni ha konkrét fájdalmat okoztak neki szex közben. Volt hogy ez úgy jött elő hogy ököllel kellett ütni a hasát szex közben.

Szóval ahoz képest ez még semmi.

A pasik hamar kimenekültek mellőle a kapcsolatból mindig...

2021. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kicsit vegyél vissza. Én is szeretem a vadabb szexet, de nem szokott egyikünk se kék-zöld lenni
2021. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ő annyira törékeny, 170 cm de van kb 50kg.
2021. márc. 22. 11:35
 9/18 anonim ***** válasza:
33%
Legjobb. Lehet pakolgatni, dobálni fél karral is a lányt.
2021. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
Kicsit vegyél vissza... egyébként pedig hihetetlenül szerencsés vagy a barátnőddel ! Becsüld meg, sok férfi irigyelne ;) Dugjad jó keményen, hidd el megérdemli... ;)
2021. márc. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!