Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszul érzem magam azóta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem magam azóta amióta durván szexelünk a barátnőmmel és nagyon megterhel lelkileg, ezen lehet változtatni valahogy?

Figyelt kérdés
Megkért a barátnőm, hogy szeretné, ha kicsit dominánsabb lennék vele és egy ribiként kezelném. Így fogtam a kezét behúzta ma szobába, letérdeltettem és úgy megszoptattam, hogy húztam közben a haját, utána mikor szexeltünk hátra szorítottam a kezét és szorítottam a nyakát is és láthatóan nagyon élvezte.. A gond azzal van, hogy a keze is zúzódásos lett és a nyaka is bekékült. Nagyon rosszul érzem magam, nem akarom bántani, olyan törékeny.
2021. márc. 22. 11:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#8 én is (#7)
2021. márc. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Akkor én voltam vele nagyon durva. :(


Pedig úgy vigyázok rá egyébként, mint a szemem fényére.

2021. márc. 22. 11:40
 13/18 anonim ***** válasza:
87%

30-as domináns férfi vagyok, tényleg nagyon jó hogy ennyire szereted, ez alap hogy vigyázol rá... persze figyelj oda jobban legközelebb, vagy másutt, másképpen fogd meg, vagy inkább csak irányítsd...


De sztem semmi nagy baja nem lett, és nem is lesz ha keményebb vagy vele (ha ő is szeretné), éld ki magad rajta ! Felszabadulsz ettől.


Tudom, hogy nem leszek népszerű, de csak a jószándék vezérel.

2021. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.


Hoztam neki egyébként borogatást a kezére, hogy gyorsabban elmúljon a zúzódása, meg bekötöztem neki.

2021. márc. 22. 11:57
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

13-as vagyok megint. Ha úgy érzed hogy kell ez is segíthet kicsit :)


[link]

2021. márc. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%

kamu vagy valamit nagyon rosszul csinalsz. nekem is szoktak szoritani a nyakam, de ahhoz, hogy egy nyakon konkretan kek zuzodas legyen, olyan erosen kell szoritani, h kb elobb fulladna meg a csaj.

amugy dominancia NEM EGYENLO kek-zoldre veressel. kicsit tajekozodni kene szexeles elott.

2021. márc. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
75%

13-as vagyok.


Embere válogatja, mert vannak akik nagyon könnyen véraláfutást kapnak. Sztem a kérdező esetében is ez történt, nem verte a leányt, csak megszorította, ő pedig olyan fajta akin ez könnyen meglátszik.

2021. márc. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
91%
A párom is szintén élvezi az ilyet, én nem igazán szeretem fojtogatni, mert félek ártok neki vele :/ Anális szexnél például élvezi ha extra gyorsan huzigálom ki-be és volt már, hogy anál után kicsit vérzett a popsilyuka :/ De nem bánta, sőt örült, hogy alaposan megdolgoztam... én ellenben szarul éreztem magam, hogy miattam még vércsíkos is lett a WC papír.
2021. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!