Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet meghódítani egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet meghódítani egy ilyen pasit?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A munkahelyen ahol dolgozom, van egy férfi. Vezető beosztású, bár nem hiszem hogy ez számít. Szóval ő egy érdekes ember. Olyan kisugárzása van hogy minden nő megfordul utána. És hát bevallom, én is nagyon beleestem. Viszont tudom róla hogy nagyon elzárkózik mindenkitől és egyáltalán nem engedi hogy közeledjenek hozzá. A kolléganőim közül is többet tudok aki próbálkozott nála, de mindenki lepattant róla. Nekem nagyon tetszik és szeretném megpróbálni. De a flörtölésre nem vevő. Szándékosan nem akarja érteni a célzásokat. Ha lehajolok előtte, oda sem néz. Van egy közös barátunk akit kicsit kifaggattam. Ő csak annyit árult el hogy szingli, nem meleg és hozzátette hogy nincs esélyem. Fura, de nekem ettől csak még titokzatosabb, még izgalmasabb.

Szerintetek mivel kelthetném fel a figyelmét? Vagy hagyjam? Mert a jelek szerint kevés vagyok én hozzá. :(


31N



2021. márc. 23. 08:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig mindenki lepattant róla, akkor gondolom hogy te is le fogsz. Szerintem felejtsd el.
2021. márc. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerjük így nehéz megmondani.
2021. márc. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az elérhető,normális bezzeg nem kell:)
2021. márc. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Vezető beosztás, bölcs ember. Vagy foglalt vagy nem akarja, hogy szexuális zaklatás per legyen a nyakába varrva. Van egy nagyon nagy ötletem
2021. márc. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a pali?
2021. márc. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

honnan ez az aranyos naivitás h majd neked sikerül? nyilvánvalóan nem, ami miatt összeomlasz lelkileg ugye, ez elmaradhatatlan és még ő lesz a hibás a szemedben mert miaz h nem kellesz neki, mit képzel magáról stb ismerjük a nőket.

jobban jársz ha elfelejted hamar.

2021. márc. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Bogaram azért kell ennyire, mert nem vevő rád xD Ennek fejen is állhatsz, jobb nőket rak a főni xD
2021. márc. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Okos a férfi. Ismerős a szitu. Könnyüvèrű ribikkel nem foglalkozik. Veszèlyesek. Szinte biztos hogy belebukna. A magad fajta az a típús aki képtelen a diszkrécióra, azonnal bosszút áll ha dobjàk.
2021. márc. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek mindig az elérhetetlen kell. Mondta egy bölcs és milyen igaza volt. Kell nekik az a valaki, aki valamilyen oknál fogva köddé válik előttük, vagy csak nem tekint rájuk nőként, semmibe veszi őket. 33F
2021. márc. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"képtelen a diszkrécióra, azonnal bosszút áll ha dobjàk."


hányszor volt ez bakker, megszámolni se tudnám.

2021. márc. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!