Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet meghódítani egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet meghódítani egy ilyen pasit?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A munkahelyen ahol dolgozom, van egy férfi. Vezető beosztású, bár nem hiszem hogy ez számít. Szóval ő egy érdekes ember. Olyan kisugárzása van hogy minden nő megfordul utána. És hát bevallom, én is nagyon beleestem. Viszont tudom róla hogy nagyon elzárkózik mindenkitől és egyáltalán nem engedi hogy közeledjenek hozzá. A kolléganőim közül is többet tudok aki próbálkozott nála, de mindenki lepattant róla. Nekem nagyon tetszik és szeretném megpróbálni. De a flörtölésre nem vevő. Szándékosan nem akarja érteni a célzásokat. Ha lehajolok előtte, oda sem néz. Van egy közös barátunk akit kicsit kifaggattam. Ő csak annyit árult el hogy szingli, nem meleg és hozzátette hogy nincs esélyem. Fura, de nekem ettől csak még titokzatosabb, még izgalmasabb.

Szerintetek mivel kelthetném fel a figyelmét? Vagy hagyjam? Mert a jelek szerint kevés vagyok én hozzá. :(


31N



2021. márc. 23. 08:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

- Minden fáról ehetsz kivéve ezt az egyet mondta az isten Évának.

És így űzettünk ki a Paradicsomból.


Valószínűleg a karrierjére koncentrál, amit nem akar egy metoozás miatt bebukni.

Ha olyan jó pasi bárhol talál nőt, olyat is, aki rá nyomul, nem nagy áldozat neki kizárni a cégeseket.

2021. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm a válaszokat. Elég egyértelműen egybehangzó a véleményetek. Én is úgy érzem hogy a munkahelyi viszonyunk is hátráltató. Azt hiszem megpróbálom elengedni. De tudjátok, mindig az elérhetetlen az izgalmas. 😁 Egyébként 34 éves.
2021. márc. 23. 10:48
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

12

Abszolút nem elérhetetlen.

Nőjél fel a szintjére, tanulj, építs karriert, legyél ugyanolyan szintű vezető.

Akkor már midjárt észre fog venni.

Ja .... hogy ez energiával, lemondással jár? Persze egyszerűbb lehajolni és kitolni a segged valaki előtt mint évekig keményen dolgozni, tanulni.

2021. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Kedves #12. Emiatt ne aggódj. Tanultam eleget. Ugyanolyan szintű pozíciót töltünk be. Ő minőségüggyel foglalkozik, én logisztikával.
2021. márc. 23. 11:09
 15/18 anonim ***** válasza:
67%
#14 Szard le azt az embert. Nem is értem mi lehet benne vonzó. Velem ha így viselkedik egy pasi, akkor más után nézek.
2021. márc. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ez egy lehetetlen küldetés. Ne piszkáld, hagyd, mert egy akkora páncél veszi körül, hogy azt nem lehet lefejteni. Nem ilyen kategóriában, de hasonló vagyok, és 1000-el tudom lepattintani a nőket magamról, pedig imádom őket. Nagyon kemények vagyunk ilyen téren, és ha igyekszel egy ilyen embernél minél erősebben, az fájni fog neked.

Lehet, hogy okkal ilyen...

2021. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#14 sosem lehet eleget tanulni!!!!
2021. márc. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az állása a tét. Én is pont lesz@rnám, még akkor is ha meztelen kelletné magát.

Felejtsd el! Ha nagyon nyomulsz, még ki is rughatnak érte!

2023. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!