Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalásnak éreznétek ezt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak éreznétek ezt, vagy megengednétek a párotoknak?

Figyelt kérdés

Férfiakhoz és nőkhöz is szól a kérdés.


Tegyük fel, hogy a párotokat izgatja az, hogy kipróbálja, milyen, ha kikötözve megkínozzák, korbáccsal, ostorral, vagy pálcával. Ti személyesen nem tudjátok megadni ezt neki, mert nem vagytok eléggé dominánsak/nem tudnátok így bántani.


A szeánszon ő meztelen lenne, egy vele ellentétes nemű dommal/dominával akin viszont van ruha. A kötözésen és a kínzáson kívül nem lenne más testi kontaktus.


Ti elengednétek egy ilyenre, vagy nem, mert megcsalásnak éreznétek? Szabnátok esetleg valamilyen különleges feltételt?



2021. márc. 24. 10:27
A kérdező szavazást indított:
Megengedném, hogy kipróbálja (férfi vagyok)
Megengedném, hogy kipróbálja (nő vagyok)
Nem engedném meg, hogy kipróbálja (férfi vagyok)
Nem engedném meg, hogy kipróbálja (nő vagyok)
59 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Persze h megengedném
2021. márc. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is végignézhessem mit csinálnak ez lenne az egyetlen feltételem.N
2021. márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%
Miaz hogy nem tudnád? Nincs kezed vagy lábad? Ugyanúgy szerepjáték mint bármi más.
2021. márc. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Én megtenném neki, ha szeretné, nem akadály
2021. márc. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#3


Szerintem teljesen elképzelhető, hogy valaki azt mondja, nem érzi úgy, hogy bántani tudná a párját, akkor sem, ha ő akarja.


Ráadásul szerintem egy szubmisszív hajlamú embernek kell, hogy érezze, a domináns fél tényleg bántani akarja, nem csak megjátssza. Csak ez adja meg a kiszolgáltatottság érzését, amit igazából keres. Ha a párodnak nincs szadista hajlama, lehet, hogy nem tudja ezt az élményt megadni.

2021. márc. 24. 10:35
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Elengedném, persze. Ha vannak olyan vágyai amit velem nem tud megélni, de vágyik rájuk, akkor nem fogom neki ezeket megtiltani és szakítani sem fogok vele miatta, épp ellenkezőleg, próbálnám mindenben segíteni a páromat :)

Nyilván azért vannak olyan extrém dolgok amik nekem sem férnek bele, de igyekszek nyitott lenni mindenre.

Ahogy előttem is írták, én is nézném ha lehet, nem is pont azért, mert nem bízok benne, hanem mert szeretném látni hogy élvezi. Ha nem nézhetem mert neki úgy kényelmetlen vagy ilyesmi, élménybeszámolót mindenképp kérnék.

21/f

2021. márc. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Én szakítanék
2021. márc. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%
7# Érdekes hogy manapság mindenre egyből ez a válasz. Ha a partnered szeretné hogy csapj rá kettőt a fenekére akkor szakítanék.
2021. márc. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

Megengedném, de csak a feltétel annyi, hogy ha én is ott lehetnék és nézhetném.

Én úgy gondolom ha egy emberrel együtt vagyok, akkor nem börtönbe kerül, hanem kapcsolatban egymással. Ezzel nem azt mondom hogy mindent megengedek neki, de tisztelem magam és őt is annyira hogy tudja mit csinál. Ha neki ilyen vágya van, élje ki, mert később meg az lesz hogy ez a kapcsolat nem jó mert nem élheti ki a vágyait persze ha én nem tudom ezt megadni neki. És ezzel nem zárom ki azt hogy nemet mondok mert mondjuk nekem az nem fér bele, de nyitott lennék ha ő szeretné. Nem hiszem hogy azért kerül kapcsolatba két ember hogy egymás életét megnehezítsék hanem hogy együtt élvezzék az életet. És ez személye válogatja kinek mi fér bele.F

2021. márc. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#7 "Én szakítanék"


Hogy érted? Csak azért, mert megtudod, hogy ilyen vágyai vannak, vagy akkor, ha megtudnád utólag, hogy mondjuk titokban részt vett egy ilyen szeánszon?


Milyen érzéseket kelt ez benned, ami miatt úgy érzed, szakítanál?

2021. márc. 24. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!