Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyagi okokból lehet hivatásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagi okokból lehet hivatásosnak kényszerülök, miket tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Sajnos máshogy nem látszik megoldódni a helyzetem, így gyors segítség reményében vágnék bele amíg muszáj. De nem tudom milyen lehet és meddig bírnám.


Például el lehet küldeni valakit ha nagyon nem szeretnék vele? Mi van ha nem fizetnek? Mennyire veszélyes?


2021. márc. 24. 11:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek azonnal kell és nem gyári melós havi bér (bankhitel? zsarolás? betegség miatti drága kezelés, stb.) Annyi olyan helyzet lehet, amikor nincs plusz x honap rá, hogy gyüjtögessen és félretegyen valaki, és nincs család vagy hitel, ami kisegíthetné.


És ezzel most nem azt akarom mondani, hogy ez egy javasolt és járható út minden helyzetben, bárkinek.

2021. márc. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem ezt a sok lehúzó kommentet.

De az értelmesebbek már elmondták, hogyan kell ezt jól csinálni.

Csak kell egy izgalmas kis bemutatkozás. És igen azt is ha mondjuk rómát vagy nagy méretű pasikat nem vállalsz. Olvasgasd a rosszlányokon mások bemutatkozásait. A rázós vendégek kiszűrhetőek akár már a telefonos beszélgetés alapján is.

2021. márc. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom pontosan milyen anyagi helyzetben vagy és mennyire sűrgős az a pénz, valamint ,hogy mennyire nézel ki jól, de ha úgy gondolod elég "dekoratív" vagy akkor érdemesebb ma már egy Only Fans oldalt indítanod. Ott csupán extrém képeket várnak el tőled a kuncsaftok esetleg videókat és hogy ne nézd őket semmibe. Szerintem egy fokkal egyszerűbb lenne mint összefeküdni mindenkivel. Only fans oldalon legroszabb esetben visszautasítod a neked túl kínos és perverz kéréseket!

2021. márc. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom, miből gondolják egyesek, hogy a fákon is munkahely terem. Nincs lehetőség. Én már egy éve keresek, három szakmával. Gyári munka sincs, se takarítás. Vagy ha akad, 200-an jelentkeznek rá! Se munkalehetőség, se normális szociális ellátás nincs!
2021. márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Utolsó, gyári munka, takarítás mindig van. Az lehet hogy nem helyben, hanem költözni kell.
2021. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Nem baj ha elítél sok ember, de nyilván nem azért vállalom ezt mert van annyi időm hogy más munkával összegyűjtsem.
2021. márc. 24. 17:11
 27/31 anonim ***** válasza:
23%
Mennyi idős vagy ha szabad kérdeznem ?
2021. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Csak van más mód is a kurválkodáson kívül
2021. márc. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon válogasd meg az "ügyfeleid" Bár pasi ként sokszor voltam "hivatásossal" de nem Magyarországon hanem olyan helyen ahol ez törvényes,
2021. márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon is törvényes, a megfelelő keretek között.
2021. márc. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!