Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalásként értékelnétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásként értékelnétek, hogy gyakran skype-on férfiakkal videóhívásban maszturbálok, mert férjem ritkán kívánja a szexet és kielégítetlen vagyok?

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 18:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést eddig csak férfiaktól olvastam. Ha valóban nő a kérdező, akkor ez egyrészt új perspektívát nyit. Másrészt megnyugtató, hogy ezen a téren sincs nagy különbség a két nem között.


A kérdésre válaszolva: mivel ezt kiírtad ide, gondolom vannak kétségeid, hogy korrekt-e így kielégíteni magad vagy sem. Ez jó jel, mert akkor még érdekel, hogy a férjed mit érezhet. Ha ez így van, akkor érdemes lenne beszélgetnetek. Ez a covidos időszak megtépáz minden kapcsolatot. Még akkor is furán viselkednek egymással párok, ha amúgy rendben mentek korábban a dolgok. Nem konkrétan erről a hobbydról beszélgetnék vele, hanem, hogy ő hogy van. Gondolom csalódtatok egymásban, azért távolodtatok el egymástól. De mindenki csalódik a másikban, mert belemozizunk a partnerünkbe mindent, amit tőle várunk, holott nem is mondta, hogy képes rá. Az a kérdés, hogy ezt hajlandó-e feldolgozni egy pár és ha igen, akkor külön-külön hogy emésztik meg. Ez feldolgozási folyamat erősítheti a kapcsolatot, ha mindkét fél hasonlóan őszinte. Vagy elmagányosodnak, ha az egyik komolyan változtatna, a másik nem. Vagy szétmegy, mert senki sem akar igazán őszintén változtatni.

2021. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%
Én személy szerint nem értékelném megcsalásnak,mivel eggy olyan dologra vágysz amit esetleg othonn nem kapod meg és így ki tudod élni magadat,én is hasonló helyzetben vagyok férfi létemre,a párom kevésbé igényli a szeretkezést a betegsége miatt,nekem többre volna szükség , azért nem akarom elhagyni vagy ilyensmi mert szeretem jóban rosszban kitartunk éstiszteljük egymást nem kúrok félre füvek fával.Ez egy fajta kielégülés
2021. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Köszi a válaszokat! ;)
2021. nov. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Írsz nekem egy skype nevet? ;)
2023. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!