Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2 hónapig nem találkoztunk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapig nem találkoztunk a barátnőmmel és most nem akar szexelni, miért?

Figyelt kérdés

Először a szülei voltak koronásak utána ő is elkapta nagyon sokáig volt beteg. 2-3 naponta beszéltünk telefonon.

Megértem hogy beteg volt rossz volt neki de én már szeretnék vele szexelni is. Csendesebb is lett nem tudom miért.

Csókolózunk és mikor kezdem simogatni már elhúzza magát.

4 éve vagyunk együtt

22 éves


2021. márc. 24. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
*4 évig voltatok együtt
2021. márc. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Már rég más kúrogatja, tesó
2021. márc. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2# Tuti hogy nem hát a házból sem mehetett ki.
2021. márc. 24. 23:05
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Ez lehet valami lelki eredetű probléma is .

Talán nagyon megijedt amikor beteg lett , vagy más miatt , amit csak ő tud és senki más .

Nagyon nehéz megérteni egyes nőket Pl: az én párom amióta szült , azóta nem akar szeretkezni velem , pedig mi már majd 10 éve vagyunk együtt és én sem értem a miértjét .

Ez egy rejtély !

2021. márc. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát valami megváltozott, és szerintem ez a valami a csaj hozzáállása. Nem akarlak elszomorítani, de már nem szeret téged, vagy lehet megcsalt és bűntudata van.
2021. márc. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert már más dugja.
2021. márc. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
Bocs, 2-3 naponta volt beteg és csodálkozol rajta, hogy nem dobja egyből szét a lábát úgy mint előtte? Izé... állítólag egy kapcsolatban naponta, vagy éppen naponta többször szokták jelezni a másiknak hogy szeretik. A betegség alatt volt ideje gondolkozni, hogy egyáltalán akarja-e ezt a kapcsolatot. A választ már megkaptad a reakciójából: nem. Csak még nem mondta ki a szemedbe.
2021. márc. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*2-3 naponta beszéltetek csak és még beteg is volt
2021. márc. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Irkáltunk mindennap, de hívni nem hívtam mindennap inkább hagytam pihenni, feküdt aludni akart mindig.
2021. márc. 24. 23:55
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember, akit ismerek, aki átesett a covidon, még elég sokáig teljesen le volt gyengülve, miután már elvileg “negatív” volt. Tehát simán lehet, hogy még nincs ereje szexelni vagy nem jött elő a libidója.
2021. márc. 25. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!