Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2 hónapig nem találkoztunk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapig nem találkoztunk a barátnőmmel és most nem akar szexelni, miért?

Figyelt kérdés

Először a szülei voltak koronásak utána ő is elkapta nagyon sokáig volt beteg. 2-3 naponta beszéltünk telefonon.

Megértem hogy beteg volt rossz volt neki de én már szeretnék vele szexelni is. Csendesebb is lett nem tudom miért.

Csókolózunk és mikor kezdem simogatni már elhúzza magát.

4 éve vagyunk együtt

22 éves


2021. márc. 24. 22:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%
Ja de a legtöbb ember ha szarul van is, örül ha látja a párját és nem húzódik el egy csók elől...
2021. márc. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Van érdekesebb ember a képben. Ennyi idő után ha valóban odalenne érted, alig várná h mindent is csináljatok, de sajnos erre mással vágyik.
2021. márc. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
4 éve vagytok együt és inkább a spekulációkat hallgatod, minthogy megkérdeznéd? te tudod
2021. márc. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Este beszélgettünk és végre elmondta ma megy nőgyógyászhoz mert szerinte fertőzése van.

Nem értem miért nem mondta eddig.

2021. márc. 26. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!