Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a férfiak, akik csatlakoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik csatlakoznak egy párhoz harmadiknak vagy szeretik a cuckoldot, mivel teszik igazán magukévá a nőt? Hogyan tudják leginkább kisajátítani, megszerezni szex közben?

Figyelt kérdés

2021. márc. 25. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Egy nőt nem kisajátítani kell, hanem kielégíteni!!!

Ezt jó ha tudod, kérdező!

2021. márc. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1: Ezt tudom, szerintem teljesen természetes, de a kérdés nem erre vonatkozott. Akkor azt kérdezném, hogy "Hogyan szokták kielégíteni?" De pl. ha azt írod, hogy a másik kielégítésével tudod a magadévá tenni leginkább, az már lehet egy válasz. :)
2021. márc. 25. 08:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez a punciba élvezéssel lett teljes
2021. márc. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Hát amikor én voltam 3ik, akkor az volt, hogy nekem engedte gumi nélkül, a férjnek nem. Illetve nekem engedte popsiba, a férjnek nem :)
2021. márc. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó barátságba kerültem velük és a kölcsönös szimpátiának köszönhetően nagyon megkedveltük egymást a feleséggel. Több lett mint barátság, de nem lett szerelem. Mindketten (hárman) tudtuk, hol a helyünk. Évekig tartott és ahogy változott a helyzet (gyógyszerszedés-gyógyszerszünet) úgy változott, hogy hova lehet élvezni. De ezt mindig tisztáztuk előtte. De gumit sosem kellett használnunk. Mai napig (már "csak") barátok vagyunk!!!
2021. márc. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Ahogy már többen is említették előttem, bármi olyannal, ami a férj számára tabu, azonban a nő a pillanat hevében a szeretőnek megengedi. Lehet ez mondjuk az együttlét végén egy szájba élvezés és lenyelés, vagy mondjuk az, hogy beteheted neki gumi nélkül is, miközben a pasijával odahaza mindig gumival védekeznek. A férj számára ez különösen akkor frusztráló, ha titokban amúgy ő is vágyna ezekre a dolgokra, esetleg kérte is korábban a nőtől, hogy próbálják ki, neki viszont nem hagyta.
2021. márc. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6-osra reagálnék. Én is voltam egy feleséggel,aki megengedte, hogy lefotózzam ruha nélkül is, amit a férjének nem engedett.
2021. márc. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Részemről a beleélvezés jelenti ezt az érzést.
2021. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!