Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam el a barátomnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátomnak?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt, de pár egy jó ideje vonz a BDSM, vagyis igazából valamilyen szintem mindig is vonzott, de ahogy elkezdtem kutakodni a témában rájöttem hogy tényleg ezt akarom. Nem kell hű de extrém dolgokra gondolni csak pl kikötözés, fenekelés, szopatás, játékszerek, de leginkább a dominancia a párom részéről, ami számomra nagyon hiányzik. A helyzet az hogy ez eddig abból áll hogy, megbilincseli a kezem, de azt is nekem kell kérni, magától soha nem csinálja, egyszerűen nem érti mit szeretnék. Elég szégyenlős vagyok ezt kifejteni neki, egyszerűen nem tudom hogy mondjam el, mi van ha egyáltalán nem érdekli? Aki volt már hasonló helyzetben hogy oldotta meg? 18/L

2021. márc. 25. 16:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mert nem mindenki egyforma....

Te biztos tökéletes vagy a párkapcsolatodban.....

2021. márc. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!