Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon pici farokkal élet? 30/F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon pici farokkal élet? 30/F

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nagyon pici és vékony a péniszem (10cm hossz, 2,5-3cm vastag). Több párkapcsolatom, illetve egyéjszakás kalandom is volt már, viszont mind csúfosan végződött.


Általánosságba véve a nők eddig egy-két kivétellel vagy ridegen közölték, hogy ez nem elég nekik, rosszabb esetben ki is röhögtek, amint lekerült az alsónadrág, vagy rosszabb esetben a párkapcsolatot pár hónap után megszakították (ebből 1 megcsalás volt, 2 pedig indokolatlanul hagyott el).



Nagyon kezdek belefáradni ebbe a helyzetbe. Én csak egy normális életet szeretnék párkapcsolat terén. Az élet más területein teljesen rendben vagyok, viszont ez az egy dolog, ez a kis valami, amin egyszerűen a legnagyobb erőfeszítésem árán sem tudok változtatni megkeseríti az életem.


Van esetleg olyan köztetek, aki hozzám hasonló és sikerült kitörni ebből az ördögi helyzetből? Mármint úgy, hogy egészséges emberrel jött össze és egészséges monogám kapcsolatot tudnak fenntartani?



2021. márc. 26. 12:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Rhino gold gel a megoldás!
2021. ápr. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Tényleg ér valamit az a gél?
2021. ápr. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Igen, én is láttam a sok kommentet róla, ha csak egy dologban segítenea sok ígéret közül, már megérné nekem.
2021. ápr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szia ha van kedved beszélgetni meghallgatlak. Nekem is kisebb van és sok nővel lefekszem.
2021. ápr. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem 15-cm-es de arra is simán mondták már, hogy kicsi:)
2021. okt. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!