Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet elfogadni hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfogadni hogy nem kellek a lányoknak?

Figyelt kérdés
21 évem alatt nem jött össze barátnő. Nagyon kívülállónak érzem magam a korombeliek között. Mindenki normál esetben ismerkedik, talál párt, majd ha szakítanak, akkor kezdi újból. De nálam ez nem így van. Sosem volt senkim. Nagyon rossz h egy lányt sem érdeklem, más fiúkért meg sok lány odáig van és alig várja hogy szingli legyen. Nekem ezek a dolgok kimaradtak. Persze nem arra vágyom hogy sorba álljanak értem a lányok, hanem hogy legyen egy lány aki elfogad.
2021. márc. 26. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Próbálkoztál a lányokkal? Ha igen akkor hogyan?
2021. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Mármint 21 vagy most?

Ha igen akkor még előtted az élet.

2021. márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Én 25 évesen vagyok így.
2021. márc. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Átérzem hogy min mész keresztül kedves kérdező. Én is sokat éreztem így hogy nem érdeklek senkit sem. Mégis sikerült talánom egy lányt, akivel már lassan fél éve együttvagyunk. Nos azért, mert hozzáállást váltottam :D Próbálkozz be a lányoknál, előbb utóbb biztos lesz aki elfofad :) Ha nem veszel szelvényt, miért várod hogy nyerj a lottón?

Tevékenykedj és a siker nem marad el, ezt garantálom. 😊

2021. márc. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Hát, az onsajnaltatas a neten biztos nem visz előrébb.

21 évesen még nem vagy tata, szedd össze kicsit az önbizalmad, kezdj el edzeni, legyen új ruhatarad vagy valami amiben komfortosabb érzed magad. Aztan ha úgy könnyebb regisztrálj valahova ahol lehet ismerkedni, és hajrá.

2021. márc. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sz@r az élet szokjál hozzá
2021. márc. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem is próbálkoztál, hány lányt hívtál el randira?
2021. ápr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!