Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon az apa-komplexus tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az apa-komplexus tényleg ennyire meghatározó ?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok , de szexuálisan nagyon vonzódom a 20-30 éves férfiakhoz. Talán azért mert ők már sokkal érettebbek és felelősség teljesebbek mint a korombeliek.

Az apámmal nagyon nem jó a kapcsolatom , de soha nem is volt az. Ez tényleg ekkora hatással lehet a szexuális életemre és az érdeklődési körömre a férfiak közt ?


2021. márc. 27. 17:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Segítek: 5-10 év korkülönbség még nem apakomplexus. Egyébként sok lánynak bejönnek a határozott, fejben érettebb férfiak, ebben semmi rendkívüli nincs.
2021. márc. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
És a 20 év korkülönbség már az ? Gondolom igen. Mert az is szóba jön.
2021. márc. 27. 17:47
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez nem aaz.. Én így 40 évesen szóval nyilván biológiailag lehetne egy húsz éves lányom, de voltam már húsz éves lánnyal és abszolút nem a lányom ként kezeltem, én és ő sem akarta, egyszerűen az idősebbek tetszenek.. Én is mondhatnám hogy azért voltam vele mert mondjuk gimiben és picit utána sem volt semmi esélyem kapcsolatra de ez mellébeszélés lenne.
2021. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell az évszámokat nézni. Ne akarj megfelelni másoknak. A te életed, éld úgy, ahogy te szeretnéd! Nyilván egy 50-es pasival másképp kell "tervezni" az életet. Pl. ha szeretnél gyereket. De miért ne lehetnél boldog egy nálad 20-30 évvel idősebb férfival is? De ehhez a társadalmi elvárásoknak való megfelelést el kell engedned és úgy kell élned ahogy neked a legjobb. Aki igazán szeret, akinek igazán fontos vagy az elfogadja ezt, ha látja boldog vagy. Persze ehhez elég felelősségteljes és "felnőtt" gondolkodás szükséges mindkét fél részéről.

Nekem több mint 2 évig volt egy elég komolynak induló kapcsolatom egy 23 évvel fiatalabb lánnyal. És emiatt lett vége. Hogy nem mert felvállalni. Megbeszéltük, befejeztük. A mai napig napi kapcsolatban vagyunk. Csak érdekesség, hogy most egy "csak" 16 évvel idősebb férfival él együtt.

Szóval működhet!

2021. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!