Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell csókolózni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
Hogyan kell csókolózni? Mit csináljak a nyelvemmel? Hogyan? Elsőre készülök.... Minden tanácsot, taasztalatot meghallgatok.

2021. márc. 28. 17:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem a felfedezés, hanem az ott egy ilyen nagyon érzékeny pont, azt hiszem, erogén zónának hívják, és ha tehát ott cirógatást ilyen lágy érintéseket végzel, akkor az ilyen testi örömöt képes okozni; tehát ilyen kényeztetően hathat. (#8.voltam megint)
2021. márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%
*meg még ilyen izgalmi állapotot jó értelemben. (#11.és8.vagyok megint.)
2021. márc. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
92%
*meg még lelki örömöt is okozhat, hogyha ilyen módon valamilyen szinten "eggyé válasz a másikkal" most ez nemtom honnan van, lehet,hogy nincs is ilyen idézet, de szerintem valahol hallottam/olvastam valami ilyesmit, hogy "egy csókban összeforrt a lelkük". Nem biztos,hogy pont így volt, de tehát szerintem ez is benne van; tehát lelkileg is még felemelő érzés lehet. De szóval nem biztos, hogy mindenki kompatibilis csókolózásban a másikkal, vagy pedig lehet ebben is még fejlődni, tehát el tudom képzelni, hogy pl valakinek megy egyből, és azt is, ha nem.
2021. márc. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézz a szemébe, időnként az ajkaira. Aztán puszild szájon, majd fogd meg a derekát, húzd magadhoz, és csak simán csókold meg, úgy mint a puszi csak hosszasabban.

A nyelvesnél meg ugyanez résnyire nyitott ajkakkal,és egy picit átdugod a nyelved. Esetleg nagyon finoman harapdálhatod,beszívhatod az ajkait.

De ez úgyis jön majd, és nem csak rajtad hanem a lányon is múlik. Szóval nem igazán lehet leírni

2021. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőleg ne bő nyállal.🤣 Ezt a csajok nem igazán díjjazák.
2021. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem tudnak jól csókolózni. Nem attól lesz jó, hogy összevissza köröz benne, mint egy propeller, hanem, ha ráéreztek egymásra, szavak nélkül vagy azokkal instrukciókat adtok, ha adott dolog épp nem annyira jön be. Avagy aktívan elkezdesz másképp válaszolni csókkal a csókra. Én úgy szoktam, hogy a csókot megelőzően apró csókokat lehellek a nő ajkaira, finoman meg is harapdálom őket, esetleg végighúzom a nyelvem hegyét az ajkain, megszívogatom közben őket, aztán kezdem el a csókolózást. Először nyelv nélkül, majd ahogy izzik a levegő, átdugom a nyelvem, de nem egy robotikus mozgással, hanem finoman, érzékien lekövetve az ajkam mozgását, és az ő technikáját is. Sosem ráerőszakolni a másikra az én technikámat. Szóval finoman masszírozom közben a nyelvét, de nem gyorsan és csapkodva, hanem érzékien, miközben az ajkaink csatát vívnak. Lehet vadulni, de a lényeg mindig az, hogy kölcsönösen jónak érezzétek a csókolózást, ne teljesítendő feladatnak. F
2021. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
23%
Lànyt szivesen tanîtok:) 29L
2021. márc. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy igazi kérdés, mint a régi szép időkben.
2021. márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!