Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy furcsa kérdéssel fordulok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy furcsa kérdéssel fordulok hozzátok. Szexben szoktatok extrém dolgokat csinálni?

Figyelt kérdés

Konkrétan: Ti szoktátok nyalni a párotok punciját, és popsiját?

És ő nektek szeretnek szopni, popsit nyalni?


2021. ápr. 3. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki szoktam nyalni igen, ezen kívül semmi extra egyéb. Normál szex, normál keretek között.
2021. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a farokszopás és puncinyalás az nemhogy nem extrém, hanem a szex előtti bevezető lépés (nem csak mint előjáték, hanem amikor két tinédzser elkezdi felfedezni egymás testét, általában eleinte csak ezek vannak és később jön a szex).
2021. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

szopás és nyalás magától értetődik

nekem nem izgató, ha a fenekemmel játszik a nő, de neki szívesen ujjazok, popsizok


40+ F

2021. ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a popsi nem játszik! De orális szex is van kölcsönösen, élvezésig!
2021. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nincs abban semmi extrém ha a p.ncit nyalod, sőt szinte "kötelező" (az előjáték, hangulatba hozni a partnered). A popsinyalás sem annyira extrém, ha mindkét félnek jó, akkor egészségükre.

Tudod mi az "extrém"? Egy gangbang egy erdő közepén 20 néger fickóval ahol közben vezetőszáron odavezetik a pacit is, majd utána a lipiaci ménest. Amit leírtál abban semmi extrém nincs, normál erotika két ember között.

2021. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kinek mi az extrém, én nem vagyok olya pasi knét az ilyen popsis játékokért, ez most nagyon felkapott, de még egyetlen párom sőt partnerem sem kért ilyet, olyan volt aki annyira nem élvezte ha a punciját nyalogattam de hát különbözőek az emberek.. Nézd valakinek már a lovaglás is extrém mert mindig misszionáriusban csinálta.. Ameddig a felek jól érzik magukat addig semmi nem extrém, engem nem érdekel hogy kinek ki mijét nyalja de azt nem bírom elviselni amikor ismeretlenek győzködik az embert hogy ez vagy az milyen jó, bocsi majd én eldöntöm..
2021. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En rendszeren nyalom itt is, ott is.

Ha oda tartom, akkor nekem is csinalja a baratnom.

2021. ápr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te kamasz vagy?
2021. ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez szamomra nem extrem lany vagyok, az exeimet mindig leszoptam, ők is nyaltak, es szeretem egy fiu fenekét nyalni. 23N
2021. ápr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

8:

Nem vagyok kamasz, csak kíváncsi voltam ki mit ír erre.

2021. ápr. 3. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!