Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy feleljek meg egy szubmiss...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy feleljek meg egy szubmisszív lánynak? Mit akar egy szub?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal és eléggé szerelmes lettem belé, viszont nemrég kiderült, hogy érdekli a bdsm és szub.

Hallottam már ilyesmiről. De én sosem voltam ilyen Christian Grey tipus.

Félek, hogy emiatt ki fog dobni.



2021. ápr. 4. 20:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Te mondd meg, hogy ő hogy feleljen meg neked!
2021. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha nem vagy ilyen típus akkor nem fog működni köztetek a szex.
2021. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem akarom elveszíteni

Esetleg nincs egy szub nő aki adna tanácsot?

2021. ápr. 4. 20:45
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Azért a Christian Grey típus sem normális :)

A BDSM nem arról szól, amit a filmben mutatnak.


De szerintem ha nem igazán érzed át, ne erőltesd magad szerepbe. Neked és neki se jó, ha nem feleltek meg szexuálisan - már ha ez ilyen elengedhetetlen szexuális vágy.

2021. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Ugye nem 15 éves gyerek vagy? Már rossz a hozzállásod, ugyanis feláldoznád magad olyan dologért, ami nem te vagy. Megjátszani magad fölösleges és még rosszabb lesz.

Neked is legyenek már igényeid ember függetlenül a szerelemtől.

2021. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
21 vagyok, ő 17
2021. ápr. 4. 20:54
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne is akarj Christian Grey lenni...

Szerintem sokkal többre mennél, ha egy Domináns férfival, vagy Dominával beszélnél, aki tud tanácsokat adni vagy esetleg tanítani.

Viszont lehet, hogy neked ez az irányzat egyáltalán nem jön be, ez teljesen normális.

2021. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Na hát egy 17 évesért meg végképp ne áldozd fel magad. Holnap már másképp gondol mindent te meg elhiszed hogy jó úton haladsz.
2021. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem vagy domináns és nem is tudsz semmit a bdsm-ről akkor felejtős a szex. Ez nem olyan dolog h a csajmegmondja h csináld ezt meg azt az lenne jó neki. Mert az úgy nem izgató.

Sub nőként mondom h lehet jó a szex egy átlagos ízlésű pasival is, de mindig hiányérzetem volt a rózsaszín köd elszállta után. Aztán vagy lemondok a vágyaimról vagy keresek mást. Lemondani sosem fogok róluk:) mert nekem a jó szex létszükséglet egy kapcsolatban.

Szerintem most az elején mondd meg neki hogy te nem vagy ilyen típus aztán majd ő eldönti meg akarja e próbálni veled így is vagy inkább nem. Neked is jobb ha az elején tisztázzátok.

24N

2021. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De a nők elég nagy része ezt szereti, nem?
2021. ápr. 4. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!