Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy feleljek meg egy szubmiss...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy feleljek meg egy szubmisszív lánynak? Mit akar egy szub?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal és eléggé szerelmes lettem belé, viszont nemrég kiderült, hogy érdekli a bdsm és szub.

Hallottam már ilyesmiről. De én sosem voltam ilyen Christian Grey tipus.

Félek, hogy emiatt ki fog dobni.



2021. ápr. 4. 20:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Van aki igen, van aki nem, van aki egyenesen az ellentéte.

Senkinek sincs az arcára írva.

2021. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%
Tanács: figyelj a partneredre, legyél FÉRFI (a jó dom elsősorban az és utána minden más) és legyél önmagad. Ne játszd meg magad annak ami nem vagy, mert hiteltelen lesz. Ha nem megy, hát nem megy, az egyik legrosszabb a szexben - a BDSM-ben különösképpen - amikor valaki önmagát feladva görcsösen próbál megfelelni, eljátszani egy szerepet.
2021. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ilyenanőktöbbsége. Illetve ha a valódi subokra gondolunk. Ha arra gondolsz h sok nő szereti ha a pasi irányít, akkor az igaz. Viszont ha a te leányzód direkt kiemelte h sub és a bdsm témát is akkor az ennél többet jelent:) és ilyen nőkből meg lényegesen kevesebb van.

Ha amiatt aggódsz, lesz olyan akivel majd passzoltok szexben, mindenkinek más jön be. Nem minden csajnak kell dom pasi

2021. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Tanács2: a szürke ötvent felejtsd el ha a BDSM-ben el akarsz merülni. Egy szirupos, gagyi romantic story "ahogy Móricka a BDSM-met elképzeli" verzióból, a BDSM-hez nulla affinitással rendelkező széles körű tömegnek készült, hülye sztereotípiákat követve. Semmi köze nincs a könyvnek a valósághoz.
2021. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "dom pasi" egy nettó fasság. Aki úgy reklámozza magát, mint nagybetűs PROFI DOM és FÉRFI az általában a legnagyobb bohóc.

Ha nem vagy ismerős az egészben az sem feltétlen baj. A bdsm csak egy mozaikszó, kb 10000 fétist és fantáziát értenek alatta.

Kik komolyabban, kik kevésbé komolyan veszik. Egyénenként változó. Hogy ő mit ért alatta és milyen fantázia mozgatja meg az a fontos, nem a bdsm.

Az első és legfontosabb, amit tényleg tanulni kell az a kommunikáció férfi és nő között. A 2. legfontosabb, hogy osszátok a fantáziát és mindkettőtöket felizgassa és érdekeljen. Hogy tudod ezt meg? Lásd az első pontot.

Ha megérted a lányt, megtalálod vele a közös hangot és elmerültök benne, akkor te leszel a legjobb "dom" számára. Egyébként ez egy borzalmas szó. Aki komoly képpel képes dom-nak hívni magát az számomra creepy.

Szerintem játszótárs inkább, hiszen ez egy játék az érzékekkel és a gondolatokkal csupán.

2021. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
#15 jól mondod, aki ilyen-olyan domnak hívja saját magát az pont olyan a BDSM-ben, mint a "normál" szexben aki azt állítja magáról hogy hűűűű mennyi ideig bírja és milyen sokszor. Nettó szájhősök.
2021. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

17 és érdekli a bdsm - igen, van ilyen, de ebből nem következik, hogy szub lenne.

Beszélgess vele a vágyairól: mi izgatja? mit jelent neki az, hogy érdekli a bdsm? Lehet, csak annyit, hogy izgatja egy pasi, aki irányítja, aki szex közben a fenekére csap. Gondolom, sok tapasztalata nincs még, csak kíváncsisága, vágyai.

2021. ápr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A bdsm nem összekeverendő a vad, kemény szexel. Szerintem 17 éves lány arra gondol, hogy keményen kéne megpumpálnod, meg elpaskolni kicsit, na ezt inkabb szereti a nők többsége.
2021. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Bolcs_Elek ***** válasza:
37%

Nem vagy dominans, ezert nem fogsz megfelelni egy szub lanynak.

A dominanciat nem lehet megtanulni es megjatszani sem.

A dominancianak zsigerbol kell jonni, mert ha nem jgy van, ezt a szubok megerzik.

2021. ápr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!