Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hülye voltam, hogy nem feküdte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye voltam, hogy nem feküdtem le vele?

Figyelt kérdés

Hétvégén egy baráti összejövetelen eléggé becsípett egy lány és kicsit kavartunk. Viszont annyira részeg volt, hogy le akart velem feküdni, pedig tudom, hogy józann nem jövök be annyira neki.

Aztán elutasítottam, mert így el is ment tőle a kedvem. Viszont én még sosem voltam csajjal és most lett volna alkalmam.

A csaj meg olyanokat írogat most, hogy ne haragudjak, ő amúgy nem akar tőlem semmit. Ez egy kicsit rosszul esik azért :D


2021. ápr. 7. 14:24
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

7-es még ha nagyon kívánod is a csajt, ha az csak riheg-röhög a piától nem hiszem, hogy kedved lenne hozzá ott és akkor.

Mellesleg elég jól leépített üzenetben, szóval annyira nem bánom.

2021. ápr. 7. 14:37
 12/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem voltál hülye, nagyon jól tetted. Pláne hogy most már ő sem akarná.
2021. ápr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
42%

11, Nem láttam a helyzetet, sem az üzeneteket. A saját tapasztalatom viszont az, hogy ha részegen "kicsit kavartunk" és "le akart velem feküdni", akkor azért annyira nem vagyok közömbös a nőnek.

A megérzésem, hogy valami önértékelési és kisebbségi komplexusokkal rendelkező ember vagy, aki egy nőből se nézné ki hogy az őt akarja.

Annyi ilyen csávót látok akit el se kell küldeni, mert magát dobja ki az ablakon már amikor az ajtón besétált, mert egyszerűen nem hiszi el, hogy neki ott bármi keresnivalója lenne. :D

Persze tévedhetek is.

2021. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legjobb döntést hoztad! Részeg nőt, valamire való fiú/férfi visszautasít! Teljesen mindegy, hogy mennyire szép és csinos. Eleve, nem hinném, hogy élvezetes lenne a szex egy olyan nővel, aki alig tud magárol. Másrészt gusztustalan dolog kihasználni egy nőt. Akkor is ha részegen csinálja ezt és akkor is, ha lelkileg van valami miatt olyan állapotban, hogy két kedves,figyelmes mondattól az arcodra ülne. Jól döntöttél! Nem használtad ki, plusz a további kellemetlenségektől is "megóvtad". Pl "Úristen, részegen megdugtak." érzéstől!:)) 23/f
2021. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

13-as

Én is először azt hittem, hogy talán mégis akar engem.

Rá is írtam. Persze nem ezt hoztam fel kezdő témaként. Sőt, ő hozta fel egy fél óra dumálás után, hogy ne haragudjak amit csinált. Erre én megkérdeztem, hogy akar-e még valamikor kettesben találkozni, mikor nem lesz piálás? És akkor elutasított. Ergo, nem, józanon nem kíván engem, vagy valamiért nem akar lefeküdni.

Nincsenek önértékelési problémáim.

2021. ápr. 7. 14:48
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
10.- nyilván nem másik személy, attól, hogy részeg, de módosult tudatállapotban van. Ezt kihasználni patkányság szerintem. Én is estem már hasonló hibába részegen és nem voltam másnap túl büszke... szerintem a másnapi szégyenérzet egy nőre hatványozottan hathat.
2021. ápr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
21%
Én most már azt mondom, hogy minden lehetőséget ki kell használni. Fiatalon én is úgy tettem volna, mint te. De a mai eszemmel és tapasztalattal simán megdugtam volna. Még akkor is, ha tudom, hogy csak ez az egy lesz. Sőt, akkor talán még inkább.
2021. ápr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
19%
Mivel még nem volt csajod, bánhatod. Én biztosan megdugtam volna fiatal koromban, főleg mielőtt még láttam puncit.
2021. ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak még úriemberek. F
2021. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Jól döntöttél.

Szerintem most csak még szarabbul éreznéd magad meg a lány is.

2021. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!