Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A hármas szex az most divat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hármas szex az most divat vagy tényleg ennyire izgi és jó?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 17:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
# 5 hany evesek vagytok?
2021. ápr. 8. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
divat es izgi, en elveztem mindig eddig
2021. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%

Divat? Hát erre sem gondoltam, hogy ezt is lehet divatból csinálni.


Egyébként én is voltam már két pasival egyszerre, csodás élmény volt, de ez szerintem attól is függ hogy kivel hogy bánnak.


Velem mindkét férfi nagyon kedves volt, nem éreztem megalázónak a helyzetet, nem bántak úgy velem, mint egy prostival.

2021. máj. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
36%
13 kis naívka. Hány meg hány kapcsolat van csak azért hogy megdugják a nőt, eljátszák a szépet. Nyugi, prostinak gondoltak!
2021. máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14

Nem is azt mondtam, hogy nem gondoltak prostinak, (azt nem tudhatom ki mit gondol) hanem azt, hogy nem bántak úgy velem.

De látom komoly értelmezési problémáid vannak.🤦🏽‍♀️

2021. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Harmincasként is jó volt eddig, de a legtöbb nő csak fantáziál róla, amikor oda kerülünk, akkor lelépnek. De volt, aki nyitott volt, s élvezte. F
2021. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sok párnál voltam harmadik egy időben. Komolyan teljesen normális embereket ismertem meg, többnyire normálisabbak voltak, mint több "komoly" barátnőm. Jellemzően idősebbek volta, mint én, nekik jó volt egy fiatal, jóképű sráccal feldobni a házaséletet, nekem meg jól jött olyan nőkkel a szex, akik tudták mit akartak, nem kerteltek, nem volt kétes kimenetelű ismerkedés, győzködni se kellett őket, hogy jó lesz ez nekik, nem bennem keresték az eltartójukat, akivel lakáshitelt vehetnek fel, nem voltam viták, én csak a kellemes részt kaptam a kapcsolatból.
2021. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!