Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Egy romalánynak csinálná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy romalánynak csinálnátok szájjal,nyelvel?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 19:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Ha pesten van és kívánatos, akkor akár egy órán belül is, lábremegéses hörgésig nyalnám!
2021. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik a csajszi akkor nem azt nézem hogy cigany vagy nem az.


Addig nyalnám míg a szám nem a nyalamtol.. hanem az ő mézédes puncinedvetol lenne nedves, majd ekozben a csiklojat is izgatnam..


Aztan szepen megujjaznam 1,2,3 ujjal popsit is puncit is , majd ha erzem h johetek😉 akkor szepen lassan behelyezem ezt a csodás fegyvert😁 mikozben a bal huvelyk ujjammal olyannyira izgatnam a csiklojat hogy egymas utan tobbszori huvelyi orgazmust élne át velem, misszionaris pozbol indulva valtanunk kutyába ahol jo erosen megadnam majd lovagloba beleulne ahol en is felcsapkodnam neki majd felkapnám az olembe a csajszit s ugy nyomnám, majd ha erzem h mindjart elmegyek kiveszem S UJRA NYALNÁM aztan ujra betennem majd olyat durrannek benne mint a petarda a kiskertben...😅😅😅



Üdv mindenkinek hello szia😄

2021. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

"a bal huvelyk ujjammal olyannyira izgatnam a csiklojat hogy egymas utan tobbszori huvelyi orgazmust élne át"


És ezt hogyan? Csikló izgatástól többszöri hüvelyi orgazmus???

Látszik, hogy csak fantázia van, tapasztalat nuku... 😂

2021. ápr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
53%

22:18


Üdv.

Misszionaris poz elotted van ??

Beteszem, majd mikozben tolom a bal huvelykujjammal...

Nem all ossze a kep?

Akkor zavar van az eroben, vagy nem lattal not csak kepen vagy mind a 2😄


Te szolsz engem le hogy tapasztalat nelkul? En nem csak fantazialok bratyoo😉


Ha neked is lenne tapasztalatod nem kotnel belem, hanem elismerned h egy ujabb kollega😁

De nem, te osztod a nemletezo észt amivel rendelkezel



De megsugom nem vagy kemeny😝😅


Mit hogy? Jatszik az mikor a csaj elelvez?


Ne koteledj mindenben !😀

2021. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Csináltam már
2021. ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

33 évesen volt egy 18 éves félig roma barátnőm.Nagyon tüzes volt,legszebb emlékeim egyike! Azóta se volt olyan odaadó csajom!

Akinek van lehetősége rá, mindenképpen próbálja ki!!!

2021. ápr. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül! 3 roma lánnyal hozott össze eddig a sors, és alkattól függetlenül (2 vékony és egy duci volt) hatalmas pozitív élmény volt!
2021. ápr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Szia. Persze. Imádom a roma lányokat ha igényesek magukra akkor igen. Nagyon finom
2021. ápr. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Csinálnám!
2021. ápr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Több roma lánnyal voltam. Valahogy valamiért teljesen más a puncijuk belül, mint a fehéreké. Nem szűkebb vagy tágabb, mááás. És atomjók. Általában 20-onéve nem voltam-vagyok "ötperces", de velük az voltam.

Az okát nem tudom, de nem is érdekel, csak élveztem őket és kész.

2021. ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!