Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valami baj van velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van velem?

Figyelt kérdés

Szex közben annyira nedves vagyok, hogy alig érzem mikor a párom behatol és mozog. Ezért nem tudok csak úgy, simán hüvelyileg elélvezni.

Csak akkor ha a csiklómat is izgatja.

Minimális szinten persze érzem, hogy bennem van de nem eléggé pedig iszonyatosan kívánom őt.

Párommal beszélgettem erről és őt a túlzott nedvességem nem zavarja...sőt nagyon is élvezi.

Van még olyan lány aki ugyan ebben a helyzetben van?

Srácok titeket zavart már, hogy egy lány nagyon nedves volt?

21/L



2021. ápr. 7. 19:22
A kérdező szavazást indított:
Lány vagyok, ugyan ebben a helyzetben vagyok.
Lány vagyok, ugyan ebben a helyzetben vagyokz de nekem nincs vele gondom.
Srác vagyok, engem zavart már ha egy lány nagyon nedves volt.
Srác vagyokz engem soha nem zavart. Örültem neki.
25 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

nekem is volt ilyen partnerem, több is

nem sokat lehet érezni, ha túl nedves a partner, nem mindig annyira előnyös

volt olyan partnerem aki annyira élvezte az anált, hogy az ágy mellett fel kellett mosni, mert odafolyt a nedve közben

2021. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok és velem is volt ilyen régen, aztán egyszer csak elmúlt🤷‍♀️
2021. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy a nedvesség az oka, nagyon sok nőnek nincs hüvelyi orgazmusa.
2021. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy azért nem érzed mert a párod mérete nem elég neked? Pl nem elég vastag? Nekem is volt már dolgom olyan lánnyal aki dúrván nedvesedett de ettől ugyan úgy érzett mindent:))
2021. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4 hozzászóló. A párom méretével semmi gond nincs. 🤷🏻‍♀️ Teljesen átlagos a mérete, se nem túl nagy és nem túl kicsi.
2021. ápr. 7. 19:41
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok meg azt, hogy először kielégít téged szájjal,ujjal néhányszor és utána szexeljetek. Általában néhány orgazmus után kevesebb a nedv.
2021. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6-os válasza szerintem megoldás lehetne a problémára. Vagy ha nem sikerülne ezután sem elélvezned miközben benned van a párod, akkor legalább már egyszer elélveztél.
2021. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

1) Nem a nedvességgel függ össze és abból meg minél több annál jobb, a férfiak 99,99%-ának nagyon is tetszik mert az jelzi vissza hogy kívánod.

2) Nem a mérettől függ. Azért tágulsz jobban, mert el tudod engedni magad, megbízol a másikban és figyel rád.

3) A nők többségének NINCS hüvelyi orgazmusa, akkor se lenne ha egy elefánt méretű pénisszel találkozna.

2021. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
8# hagyjuk már ezt a tévhitet h a nőknek nincs hüvelyi orgazmusa.. eddig 10 nővel voltam életemben, kettőnek nem volt összesen. de egyszer olyan részeg voltam h kb fel se állt, másiknál meg a csaj képes volt rá, de valami mentális blokkja volt és nem volt idő/lehetőség ezt feloldanom.
2021. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, kb mire végzek a sz.pással már a combomon folyik lefele a nedv. Engem is sokáig zavart, féltem hogy a pasik emiatt nem fognak olyan sokat érezni belőlem, de szerencsére nekem mindig pozitív visszajelzéseket adtak ezzel kapcsolatban, mindenkinek nagyon izgató volt.

A legutóbbi pàromnál volt először olyan velem, hogy alig éreztem mikor az első 2-3 alkalommal szexeltünk. Reméltem hogy jobb lesz azért nem dobtam az első szex után, meg mert nyilván nagyon szimpatikus volt stb. Neki a korábbi partnereimhez képest kisebb farka volt, de nagy átlagban szerintem nem volt olyan kicsi.

Aztán pár alkalom után elkezdtem hozzászokni és a kapcsolatunk alatt már simán fájdalmat is tudott okozni néha. Szóval a hüvelyem alkalmazkodott szerintem a méretéhez és egy idő után nagyon jó lett a szex.

Nem tudom ti mióta vagytok együtt vagy mennyit szexeltetek de lehet nálatok is lesz változás

Ha régebbóta vagytok együtt talán neked a párod mérete genetikailagnem elég. Van ilyen hogy valaki tágabb típus.

Mellesleg az hogy nincs hüvelyi orgazmusod nem biztos hogy emiatt van, lehet nem is vagy rá képes (vagy korábban már sikerült? Mert ha igen akkor ez is amellett szól hogy talán nem elég nagy a párod farka)

N

2021. ápr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!