Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi váltja ki egy férfiből,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi váltja ki egy férfiből, hogy szubmisszív legyen egy nővel szemben?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
A nők iránti tiszteletemet és odaadásomat szeretném kifejezni. Általában és különösen a kiválasztott hölgy iránt.
2021. ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem egy csakis adott nővel szemben, hanem eleve megvan benne az affinitás rá, csak találkozik domináns nővel akinek alárendelődik.
2021. ápr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tudom, de ez akkor is inkább női szerep.

Én is szub vagyok, de nem tudom miért van ez és jó lenne, ha nem lennék szub. Próbálom ezt elnyomni

2021. ápr. 8. 15:34
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Hiába próbálod elnyomni - nem tudod. A tudatalattidnál sokkal mélyebb rétegeiben un. kondícionálódott annál a vágy, hogy tudatosan irányítani tudnád. Megérteni tudod maximum, feltárni azt ami benned van, kis mértékben kontrollálni de teljesen elnyomni sosem, csak frusztrálni fog a dolog és szorongást okoz, sz.rul érzed magad.

Fogadd el saját magad, ez a szexualitás, a vágyak (és a BDSM) útja.

2021. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak sajnos így kb esélyem sincs normális párkapcsolatra.
2021. ápr. 8. 15:43
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Én nem szeretem ha szubmisszív egy férfi, ha már férfi engem tegyen szumbisszív pozicióba, kicsit afféle "béta" férfinak tűnik nekem az aki a lányt hagyja uralkodni :)

20/L

2021. ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

#5 s mi a normális? Az hogy apu, anyu, a pap bácsi, meg a szomszéd Teri néni azt mondja, "aham ebben meg ebben a pózban erkölcsös"? Rád és a partneredre tartozik hogy élitek meg a szexualitásotokat, senki másnak nincs köze hozzá.

Ha úgy érted hogy megfelelő partnert találni? Na az tényleg kihívás, viszont nem is lehetetlen.

2021. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Alapból benne van a szubmisszív hajlam, és a nő domináns és ez kihozza. De van hogy a nő annyira domináns jellem, hogy egy alapból domináns, vagy semleges férfi is behódol neki.
2021. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7

Nem az a lényeg, hogy mit mondd a teri néni, hanem hogy nem lehet domináns nőt találni és kb az az igazság, amit a 6-os írt. Egy fizetős domina is csak a pénzért csinálja, nem azért, mert tényleg ezt élvezné

2021. ápr. 8. 18:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálam ez azért van, mert sokat voltam kórházban kiskoromban.
2021. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!