Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki szerint a Fleshlightnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szerint a Fleshlightnek köze sincs puncihoz megmondaná miért?

Figyelt kérdés
Drágább mint egy fullos prostival 20 perc. Szerintem már itt elgondolkodhatnátok annyira nem is lehet az rossz 🤔

2021. ápr. 11. 15:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Akiben ez valóban felmerül mint kérdés soha nem volt nővel
2021. ápr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Te tuti nem voltál nővel.
2021. ápr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

Istenem, szegény nők!🤦‍♂️

Én kérek elnézést,hogy egy műanyag/szilikon szart,nőkhöz hasonlítanak.

2021. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

Én voltam nővel, méghozzá szerintem többel mint az átlag...

És próbáltam többféle művaginát is. Nyílván biológia semmi köze a valódihoz, de nem is hiszem hogy ez a kérdés...

Érzetre hasonló az igazihoz, sőt általában jobb.

Például ha ahhoz hasonlítom azt, hogy natúrban dugok egy művaginát, hogy gumival dugok egy valódi puncit, akkor egyértelműen előbbi a jobb...


Viszont mindent egybevetve nyílván jobb valódi nővel lenni, hiszen sokkal jobban felizgulok, sokkal több az inger, stb.

Egy élettelen tárgyal nem lehet szexelni....

2021. ápr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

#3. Mondjuk egy vibrátorral (sajnos) sokkal több nő képes orgazmusra mint egy hús-vér pénisszel és emiatt a vibrátorok teljesen elfogadottak, mint a művaginák, holott egy férfi meg sokkal nehezebben jut nőhöz...

Szóval ez nem feltétlenül igazságos, hogy a művagina felhasználókat elítélik.

2021. ápr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Egy igazi nő puncija meleg , természetesen nedves , nem szilikonból van , és még nyög is hozzá ha jól csinálod. Hiszen egy élő , érző emberhez tartozik.


Nő létemre a feltételezést is sértőnek veszem , hogy egy fleshlight (az árától függetlenül) jobb mint egy igazi punci. Gyanítom, hogy nem volt még jó szexuális élményed, de az se biztos , hogy egyátalán volt .

2021. ápr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

“ természetesen nedves ”


És szerinted ebből mit érzel az óvszeren keresztül?

2021. ápr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%
Persze hogy drágább, mert a prosti csak egy alkalom, a műpina meg a tied, és akkor használod amikor akarod. A véleményem meg elmondták már előttem.
2021. ápr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
22%
#7 és az agyad mit érez , hogy csak egy darab gumit dughatsz egy igazi nő helyett mert mást nem tudsz ?
2021. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
5. Ez valóban így van. Viszont arról nem a nő tehet, hogy nagyobbat élvez egy műpénisszel. Mellesleg ők tudják, hogy az igazi jobb..csak hát ha nincs olyan, ami kielégítí akkor marad az🤷‍♂️
2021. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!