Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy félek újra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy félek újra szeretkezni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kb. 8 hónapja nem szeretkeztem.

Bevallom, tele vagyok félelmekkel, hogy netán kiestem a gyakorlatból, hogy nehezen fogok feloldódni, netán még fájni is fog az együttlét.

Most lenne olyan férfi, akivel megpróbálnék "visszarázódni", de amúgy is mindig tele voltam aggodalmakkal a szexet illetően, ilyen hosszú kihagyás után pedig pláne.

Vannak mások is ilyen helyzetben, mik a tapasztalatok?

Nem akarok csalódást okozni sem a pasinak, sem magamnak.



2021. ápr. 11. 22:25
 1/2 StevenUp ***** válasza:
45%

Gondolj bele,.csomó olyan pasi van aki évente párszor szexel. Úgy hívják őket : "Férj"

Nem lesz gond szexelj bátran.

A szex olyan mint a Biciklizés: Ha az járdán csinálod, akkor megbübtetnek érte

2021. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Pont ettől nem lesz jó, hogy már előre be vagy feszülve és stresszelsz. Nőként egyszerű a dolgod. Irányítod. Mondjuk lenyomod a fejét a lábaid közzé, hogy nyaljon. Te pedig elengeded magad és ellazúlsz. Nem stresszelsz nem aggódsz. Utána pedig beszállsz teis. Kielégíted kézzel, szájjal. Ahogy élvezi az már mégjobban megnyugtat majd, hogy nem estél ki a gyakorlatból. Utánna meg elkapod mint egy vadmacska aztán jónapot:D

Ne agyald túl! Semmiképpen ne!:)

2021. ápr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!