Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan van ez, mit gondoltok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan van ez, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Alapvetően az a hozzáállás, hogy a nők/lányok náluk magasabb, azaz "more valuable" partnert keresnek náluk. Nekem az a kérdésem van, hogy én miért keresnék nálam lower valuabe nőt/lányt? Miért találnám vonzónak aki kvázi "lejjebb" van quality-ben, és value-ban?

(itt egy példa: [link] )

Mondjuk azt veszem észre, hogy mindig csak nálam nem egy szinten lévő lányok mutatnak érdeklődést, főleg azok, akik lejjebb vannak. Nem tudom, ez csak nekem rohadtul nem vonzó? Azt hiszik, hogy csak mert lányok, akkor már mindenki ugrik rájuk? 18/F



2021. ápr. 12. 11:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

A level up, marry up hozzáállás régi történet.

Amikor a szülők döntötték el, hogy a lány kihez menjen sem a vonzó, de kedves pasit választották, hanem a rangosabbat, gazdagabbat, aki nagyobb eséllyel tartja el.

És nem minden lány gondolkodik így vannak normálisak.

De sokan gondolják magukról úgy, főleg a 17-25 éves korosztály, hogy kishercegnők.

2021. ápr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1!

Ne is mondd. Elviselhetetlenek.

2021. ápr. 12. 11:43
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem rég rossz,ha valaki azt méricskéli,hogy a potenciális partnere "rangján aluli" vagy "felüli"-e.Ismerkedjen mindenki azzal,aki neki tetszik,és kész.Úgy érzem,egyesek úgy fogják fel a randizást,mintha a húspiacon válogatnának...
2021. ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

Tudod, mi irritál az írásodba?


Nem az a sok mocsok amit összehordtál, mert már vitatkozni se méltatok a hozzád hasonlóan gondolkodókkal.


Inkább az, hogy megy az önsajnáltatás, és a nőket hibáztatod mindenért. Nézz magadba.

2021. ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4!

Itt valami nagyon nagy gondok vannak. Te ugrasz rá arra, hogy én egyáltalán megkérdőjelezek valamit. Az volt a kérdés, hogy miért ez a társadalmi szemlélet, és, hogy miért tartanék vonzónak egy nálam lower quality nőt. De úgy néz ki téged ez ilyen érzékenyen érintett, gondolkodni nem akarsz, szóval inkább hozzám vágod a "te egy köcsög vagy" kártyát. Mert az a legkönnyebb. Igazad van, gondolkodni megeröltető. Amúgy meg nem sajnáltatom magam, csak érdekelt a dolog. Annyi lánnyal voltam ,mint 2x az osztályomban összesen.

2021. ápr. 12. 12:13
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

"Annyi lánnyal voltam ,mint 2x az osztályomban összesen."

Itt szúrtad el, haver.

2021. ápr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mármint 2x annyival, mint amennyi az osztályomban van összesen. Nem tudom világos volt-e.
2021. ápr. 12. 12:40
 8/15 anonim ***** válasza:

Világos volt, de ezzel pont az a baj, hogy ebből lejött, hogy egy bizonytalan iskolás fiú vagy, az érettségi előtt, próbálja megtalálni a helyét az életben.

Attól, hogy megnéztél egy 10 perces oktatóvideót a randizásról, nem lettél a haza bölcse.

2021. ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Csak azért mondtam, mert biztos az lett volna a következő, hogy incel vagyok, és nem akarnak velem kezdeni a lányok.
2021. ápr. 12. 12:51
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Pedig nem akarnak veled kezdeni amint látod, mert már most egy hímringyó vagy.
2021. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!