Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki teljesen szörös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki teljesen szörös pinaval megy elso randira / egyejszakas kalandra?

Figyelt kérdés

Tinderem osszejottem egy csajjal es tegnap este fekudtunk le egymassal eloszor. Elotte igy kozos kadban furdes - na es itt lattam meg hogy nagyon durvan szoros a pinaja. Marmint nagyon jol nezett ki de ilyen szoros pinat meg sose lattam :D

Veletek is elofordult mar hogy szorosek voltatok az uj parotok elotti elso szexnel vagy csak en fogtam ki az aranyhalat? Fiuk lanyok vegyesen irhattok hogy ti meghagyjatok e.



2021. ápr. 12. 21:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%

Soha nem mennék el úgy se első se sokadik randira.

De lehet hogy neki alapból mindíg ilyen mert soha nem borotválja. Van aki szereti meghagyni te épp kifogtad a 100ból 1et

2021. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

A barátnőm nagyon durván szörös volt,posinál is.

De ő megkérdezte hogy hogy szeretem? Mondtam lepjmeg,vag ahogy neked jó,hát neki ugy volt jó,hogy hozzá képest a dzsungel kies szavanna.

Mostanában borotválja,mert végülis ha változatos az a jó.

2021. ápr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Volt ilyen partnerem aki természetes fazonra hagyta és akkor mi van? Viszont egy fergeteg volt az ágyban, pont nem érdekelt hogy szőrös-e vagy sem.
2021. ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%

Engem a csupasz kislányra emlékeztet. Én meghagyom.

22

2021. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Randira simán, mert tudom, hogy úgysem az első randin fogunk lefeküdni. Ha sejtem, hogy lesz valami akkor nyilván rendbeteszem magam odalenn, de én is max fazonírozni szoktam, mert nem akarok úgy kinézni mint egy éretlen óvodás.
2021. ápr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
Randira elmennék úgy mert első pár alkalommal úgy sem feküdnék le senkivel. Ha már tudom hogy szex is lenne belőle, esetleg ott alszom nála akkor természetesen tetőtől talpig szőrtelenítek
2021. ápr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
44%
A szőrtelenítés lobbi elérte a célját...
2021. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Igen, kétszer is volt ilyen. Mindkettő külföldi volt. Az egyik mainland kínai aki alig tudott angolul is és volt gyereke már 22 évesen, a másik pedig egy biszex antifasiszta tunéziai lány volt, akinek ráadásul meg is volt éppen. Mindkettő meglepett amikor lenyúltam és éreztem a bokrot. Engem nem zavar, sőt dögös is tud lenni, de biztos nem merülnék alá ilyennek, hacsak nem életem szerelméről van szó.
2021. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
😋😋😋
2021. ápr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
kifogtad az aranyhalat. az nem ritka, hogy valaki meghagyja amikor már párja van (persze a teljesen érintetlent nagyon kevesen vállalják be nyáron), viszont ismeretlenül tényleg szinte minden nő azt feltételezi rólad, hogy minimum fazonra igazítottat vársz el.
2021. ápr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!