Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki teljesen szörös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki teljesen szörös pinaval megy elso randira / egyejszakas kalandra?

Figyelt kérdés

Tinderem osszejottem egy csajjal es tegnap este fekudtunk le egymassal eloszor. Elotte igy kozos kadban furdes - na es itt lattam meg hogy nagyon durvan szoros a pinaja. Marmint nagyon jol nezett ki de ilyen szoros pinat meg sose lattam :D

Veletek is elofordult mar hogy szorosek voltatok az uj parotok elotti elso szexnel vagy csak en fogtam ki az aranyhalat? Fiuk lanyok vegyesen irhattok hogy ti meghagyjatok e.



2021. ápr. 12. 21:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
28%

Hany eves a csaj?

Bikinivonala sincs leszedve? Milyen bugyit hord? ;)

2021. ápr. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%

Ismeretlenül a legtöbb nő csupaszon megy első alkalomra. Kivéve azokat, akiknek ez valamiféle presztízskérdés hpgy soha senki kedvéért nem szedik le, ők nyilván meghagyják a szőrt.

Én több pasitól is hallottam, hogy amelyik nő szőrösen ment fel hozzájuk, elutasították és hazaküldték.

Szerintem kevesebben vannak azok, akiknek a szőrös tetszik, így eleve úgy vannak ezzel a csajok hogy több az esély h csupasz fan vagy így leszedik. Ha meg olyan a beszélgetés vagy valami akkor megkérdezik előre

N

2021. ápr. 13. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
44%
Lehet hogy hülyeség, de a kopasz punci valahogy az ápoltságot juttatja eszembe - azt jelentheti, hogy a kedvemért tett valamit, hogy jobban tessen.
2021. ápr. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
72%
A szőröset is ugyanúgy kell megdugni, mint a borotváltat, tehát ebből a szempontból mindegy. Ha így érzi jól magát, nyugodtan meghagyhatja.
2021. ápr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
90%
Mit nem adnék egy ilyen lányért!
2021. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
9%

A szőrös punci öreges punci!

Én bottal nem piszkálnék olyat, aki ennyire igénytelen!

2021. ápr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
11%
#16 nem hiszem, hogy volt dolgod öreg puncival (abban sem vagyok biztos, hogy bármilyen puncival). ha lett volna, tudnád, hogy a napnál világosabban jelzi az illető fiatal életkorát, amikor a szőrzetben egyetlen ősz szőrszál sincsen.
2021. ápr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
28%

Van egy barátnőm, mindig én szedem le a gyapját, mielőtt ágyba bújunk.

A farkamat már többször vágta el punciszőr, és az nagyon fáj!!!

2021. ápr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
57%

"Van egy barátnőm, mindig én szedem le a gyapját, mielőtt ágyba bújunk."

hát persze.

"A farkamat már többször vágta el punciszőr, és az nagyon fáj!!!"

úgyhogy inkább szívatod magad a szúrós borostával, hát persze.

2021. ápr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Frissen borotválva nem szúr!

Ha láttál volna már márvány normális puncit, akkor nem írnál hülyeséget!

2021. ápr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!