Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki teljesen szörös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki teljesen szörös pinaval megy elso randira / egyejszakas kalandra?

Figyelt kérdés

Tinderem osszejottem egy csajjal es tegnap este fekudtunk le egymassal eloszor. Elotte igy kozos kadban furdes - na es itt lattam meg hogy nagyon durvan szoros a pinaja. Marmint nagyon jol nezett ki de ilyen szoros pinat meg sose lattam :D

Veletek is elofordult mar hogy szorosek voltatok az uj parotok elotti elso szexnel vagy csak en fogtam ki az aranyhalat? Fiuk lanyok vegyesen irhattok hogy ti meghagyjatok e.



2021. ápr. 12. 21:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A szőrös puncika is tud észbontóan szép lenni. Még az is ami teljesen meg van hagyva! De az rossz amikor nyalnál, és szúr mint egy sün. Akkor inkább regyen rekettyés! :) 66/F
2021. ápr. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
60%

#21 "De az rossz amikor nyalnál, és szúr mint egy sün."

mi a fene szúr a természetes szőrzeten? a borosta, az tényleg szúr, aláírom. na de amikor legalább fél éve érintetlen a lágy, göndör természetes szőrzet, azon semmi nem szúr. nehezen hiszem el, hogy egy 66 évesnek kell ezt magyarázni.

én amúgy imádom, amikor nyalás közben cirógatja az arcom a szőr. úgy érzem, mintha még mélyebben benne járnék a punciban.

2021. ápr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!