Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha nem tudtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudtam még ennyi idős koromra sem barátnőt találni?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok de még nem volt kapcsolatom. Zavar nagyon, ennyi idősen sokan már évek óta tartó kapcsolatban van. Olyan szívesen lennék azok helyébe akik már éve óta együtt vannak és gyerekük is van. Jó igaz még a gyerek lehet korai, de egyedül nagyon rossz lenni. Főleg úgy hogy lehet sosem lesz már senkim.
2021. ápr. 12. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

"Főleg úgy hogy lehet sosem lesz már senkim."


Ilyen mentalitással ne is csodálkozz. Tessék nekiállni önfejleszteni!


Nekünk sem hullott csak úgy az ölünkbe a szerelem, dolgoztunk érte hogy fejlődjön.

2021. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Áttekinted először magadban hogy mi a hiba BENNED, s TE mit tudsz magadon változtatni. A leggyakoribb hibák egyébként:

- önbizalomhiány (már az előtt feladják a "harcot" hogy elkezdenék);

- beszűkült szociális kapcsolatok (nincs kivel ismerkedni, baráti kör sincs);

- nem kezdeményeznek, várják a sültgalambot (próbálkozás nélkül nem megy);

- ha kezdeményeznek azt sem jól, egyből a bugyiba akarnak jutni.

2021. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Barátaid vannak? Lányokkal még alkalmi sem volt? Ha gondolod írd le részletesebben, mi bánt. Szívesen meghallgatom, próbálok segíteni. Sokáig én is a te cipődben jártam, de korábban kijöttem belőle.


27/F

2021. ápr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!