Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összeházasodnátok azzal az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeházasodnátok azzal az emberrel, akivel elvesztettétek a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
Most nem a konkrét személyre kell gondolnotok, akivel megtörtént. Maga a megfontolás a lényeg, hogy elköteleződnétek-e valaki mellett, ha még soha senki mással nem szexeltetek volna, avagy minden körülmények között rossz ötletnek tartjátok ezt.

2021. ápr. 14. 14:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

én konkrétan erre készülök idén (házasság).

tök jó vele a szex és a párkapcsolat egésze is. ha nem lennék képes az elköteleződésre, már nem lennénk együtt.

tegyük hozzá, huszonéves korom közepén veszítettem el - nem tudom, miért, valahogy így jött ki

2021. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
51 éve, azóta együtt vagyunk, házasok. 74f.
2021. ápr. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Deflohelp ***** válasza:
100%
Meg is tettem.
2021. ápr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%
Azt se tudom hogy hívják akivel elvesztettem :)
2021. ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!