Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mondhatom, hogy "megvolt" a csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondhatom, hogy "megvolt" a csaj?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal 3 hónapig kavartam. Gyakorlatilag eleinte szexen kívül volt mindenféle petting.

Egy házibuliban (teljesen józan volt) látta jónak, ha szexelünk.

Tehát ő volt az,aki kezdeményezett.

A tényállás az, hogy behatolt a péniszem, de nem teljes egészében,mert szűk volt és mondta, hogy hagyjam abba. Gyakorlatilag max pár centi. Utána lesz*pott, de az nem lényeges.

Egyik barátom rákérdezett,hogy van-e köztünk valami és én elmondtam neki, hogy "megvolt a csaj".

Azóta már kezd terjengeni a hír a városban.

A kérdésem, hogy tekinthető-e ez az eset annak, hogy "megvolt" nekem a csaj? Nem fog-e kamusnak hívni engem, vagy lejáratni?

Egyébként nem érzek a lány iránt semmit, csak aggódok, hogy tönkreteszi a nevemet.

Mondta a csaj is, hogy nagy volt hozzá a méretem, de azt is mondta, hogy csak tőlem tud elmenni nagyon gyorsan, ha izgatom.


Szóval mit gondoltok?


A csaj 18 éves, én 19.

Az eset még Januárban történt, de most kezdem visszahallani a dolgokat.



2021. ápr. 15. 15:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak maszatolás volt fiam.

Üdv. Pista bá

2021. ápr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Most mivan? Nem dugtad meg de tőled tud csak elélvezni? Ordas nagy kamu vagy te is.
2021. ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
"Egyébként nem érzek a lány iránt semmit, csak aggódok, hogy tönkreteszi a nevemet." Értem, tehát magad miatt aggódsz, ő érte kicsit sem. Micsoda jellem, sokra fogod vinni még a nagy "neveddel".
2021. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyobb vagy vele ha dicsekszel hogy nem tudtad megdugni rendesen a csajt.

Az csak rajtad múlt hoyg semmi előkészítés nélkül akartad berakni.

Tehát maradj kussba , mert rajtad fognak röhögni.

2021. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit vagányabb lennél kicsit nagyobb híred lenne ha felizgattad volna előtte vagy ha a kukackával nem tudod kielégíteni legalább kinyaltad volna... Becsület tudod
2021. ápr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Izgattam előtte nyilvánvalóan.

Egyébként azért mondtam el a barátomnak, mert őneki is megvolt a csaj és csakis azért.

Bár őneki mindegy, mert nem idevalósi, hol külföldön él, hol pedig itt a szüleinél.

Visszatérve igen, kinyaltam a csajt előtte.

És most csakis azért írtam ki ezt a kérdést, mert lelkiismeret furdolásom van. Az előtte lévő lányokat titokban tartottam, de én úgy gondoltam, hogy a barátomnak tartozok ennyivel, hogy elmondom.

Rajta kívül senkinek semmit.

2021. ápr. 15. 17:10
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda barátod van! Elmondasz neki valamit és másoktól hallod vissza...

Egyébként én inkább a lányt sajnálom, hogy egy ilyen "férfival" kötik össze a nevét.

2021. ápr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
🤣🤣
2021. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Téged nem tud lejáratni, mert egy tuskó, bunkó segg vagy! Állatkertbe kellene zárni, és mutogatni a "jobbérzésűeknek", hogy nehogy bármikor is rólad vegyenek példát!
2021. ápr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én nagy erőfeszítéssel tudok csak olyan hülye lenni, mint te, de látom ez nálad adottság. A csaj sajnálom, hogy bedőlt neked, és most az ilyen hülyékkel fogják egy lapon említeni, mint amilyen te vagy.

Erre jobb szó nincs.

2021. ápr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!