Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy fogadjam el azt hogy rám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el azt hogy rám nem tekintenek férfiként a lányok?

Figyelt kérdés

Nem szoktak megnézni a lányok, nem találok barátnőt, meg alkamit sem. Teljesen nőmentes az életem, de nagyon rossz. Nem érzem magam emiatt igazán férfinak. Néha már nagyon nehezen viselem.

Leginkább egy barátnőnek örülnék.


2,5 éve értem utoljára női testhez, és eddig 3 lánnyal voltam, mindegyik csak netről talát kaland volt. Ami kicsit megnyugtat hogy csép csajok voltak.

De hogy ennyire nincs sikerem az nagyon bánt, meg hogy renszres szexben nem volt még részem, főleg szerelemből.


2021. ápr. 18. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elfogadni, hanem elgondolkodni mi lehet a baj és változtatni.
2021. ápr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 ez egy ideális álomvilágban kézenfekvő, de szted a kérdező majd változtat ahelyett h hisztizzen? Kis naiv :D
2021. ápr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Maradj így ha neked ez is jó.
2021. ápr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért fontos hogy szép legyen , nem az hogy kedves, de szép, hadd gratuláljak!
2021. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!